Kızılcık Şerbeti yeni bölüm izleyicileri tarafından merakla bekleniyor. SHOW TV'de yayınlanan Kızılcık Şerbeti, en son 29. Bölümü ile sezon finali yapmıştı. Senaryosunu Melis Civelek’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği Kızıl Şerbeti yeni sezonu ile ekranlara gelecek. İzleyicilerinin heyecanla beklediği Kızılcık Şerbeti'nin yeni sezon bölümleri ne zaman başlayacak? İşte sevilen dizinin yeni bölüm detayları... 

kızılcık-şerbeti-yeni-bölümler-fragman

Kızılcık Şerbeti Yeni Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Kızılcık Şerbeti yeni bölümleri televizyon izleyicisi tarafından merakla bekleniyor. Heyecanlı bekleyiş sürerken, Kızılcık Şerbeti yeni sezon tanıtımı yayınlandı. SHOW TV'de yayınlanan Kızılcık Şerbeti, 28 Ağustos tarihinde yeni sezon için çekimlere başladı. Başrollerinde; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti, eylül ayının ortasında izleyiciyle buluşması bekleniyor.

kızılcık-şerbeti-yeni-sezon

Kızılcık Şerbeti En Son Bölümde Ne olmuştu?

Geçtiğimiz yaz başında sezon finali veren Kızılcık Şerbeti'nin son bölümünde Doğa, büyük bir aile yemeği düzenleyerek Fatih'ten kendisini aldattığı için boşanacağını açıklamıştı. Bunun üzerine evde kaos çıkarken Alev ve Pembe birbirine girmişti. Kıvılcım ve Ömer doğumu başlayan Doğa'nın yanına giderken kaza geçirmişti. O anlarda "Bir ölü bir yaralı var" denmesiyle gündeme Kıvılcım'ın ya da Ömer'in diziden çıkacağı konusu gelmişti.

SHOW TV'de yayınlanan diziye yeni isimlerin de katıldığı biliniyor. Sevilen diziye, Bahtiyar Memilli, Yiğit Kirazcı gibi isimler de dahil oldu. Memill, Pembe'nin tuttuğu adamı canlandırırken, Kirazcı ise Alev'in eski aşkı Rüzgar karakterine hayat verecek.