Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş korona oldu!

Show TV’nin yeni projesi “Baba” dizisinin başrol oyuncularından Tolga Sarıtaş’ın, korona virüse yakalandığı iddia edildi. Korona testi pozitif çıktıktan sonra karantinaya giren Sarıtaş’ın virüsü kız arkadaşından kaptığı ileri sürülüyor. 

Kültür-Sanat 24.12.2021, 19:21 24.12.2021, 19:30
Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş korona oldu!

Ekran Haber’in ulaştığı özel bilgilere göre; başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın oynadığı “Baba” dizisi çekimleri ciddi şekilde aksayacağı belirtiliyor. İddialara göre dizide Kadir Saruhanlı adıyla yer alan oyuncu Tolga Sarıtaş koronaya yakalandı. Ünlü oyuncu Sarıtaş’ın korona virüsü, kız arkadaşından kaptığı ileri sürüldü. Sarıtaş’ın kendisini karantinaya aldığı belirtilirken, dizinin yapımcı firması Ay Yapım’dan iddialara yönelik bir açıklama da yapılmadı.

BABA DİZİSİ

Ay Yapım’ın çekimlerini üstlendiği ve Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak dizinin adı ilk olarak ''Bir Gece Ansızın'' şeklinde duyurulmuştu. Daha sonra yapımcı firma fikir değiştirerek dizi adının “Baba” olarak değiştirilmesi kararını almıştı. Ardından dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin başrollerinde, oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken ve uzun yıllar oynadığı başarılı rollerle 2020 Uluslararası Emmy Ödülüne layık görülen Haluk Bilginer ve başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş yer alıyor. İkili dizide baba oğulu oynuyor. Dizi, yaşanılan bir uçak kazası neticesinde hayatları allak bullak olan Saruhanlı ailesinin hikâyesini etkileyici bir dille anlatıyor.
 

banner2
Yorumlar (0)