Acun Ilıcalı: Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim!

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, yapımcısı olduğu 'O Ses Türkiye' yarışmasının yeni sezonu öncesi Hadise Açıkgöz'ün vedası ve Ebru Gündeş'in yeniden jüri koltuğuna oturması hakkında ilk kez konuştu. Başarılı televizyoncu, aylardır tartışma konusu olan olaya dair çarpıcı açıklamalar yaptı.

MAGAZİN 14.01.2022, 11:07
Acun Ilıcalı: Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim!

Acun Ilıcalı BluTV'de yayınlanan ve  sunuculuğunu Cansu Canan Özgen'in üstlendiği  "40" programına konuk oldu...

İşte ünlü televizyoncunun açıklamaları:

ESTETİK YAPTIRMADIM

Hiç estetik yaptırmadım ama, estetik yaptıranlara da karşı bir tarafım yok. Tadında estetiği başarılı buluyorum, çünkü fiziksel bazı zorluklara dönüşen durumlar oluyor insanlarda… Orayı da yaptırsam, burayı da yaptırsam 3’er yaş 5’er yaş geriye gideceğim zannediyorlar, ben onun öyle düşündüğünü düşünmüyorum. Amerika’da Miami’de estetiksiz kadın yok. Ama estetik insanın hayatında olmalı, ama tadında olmalı diye düşünüyorum.

EBRU GÜNDEŞ'İ HADİSE'YE TERCİH ETMEDİM

Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim. Bir kere Hadise, O Ses Rap’te var, gözden kaçıp da konuyu başka yere taşımak isteyen gözler olabilir… O Ses Rap projemiz var, Hadise orada yer alacak, aynı ismi 2 yerde kullanma şansımız yok. Dikkat ederseniz biz O Ses Rap’e geçen sene başladık ve geçen sene de jüri üyemiz Hadise’ydi. Hadise’yi biz rapçi olmamasına rağmen O Ses Rap’e koyduk ki, bu şu demek oluyor, rapçi olmamasına rağmen Hadise’yi rap’e koyuyorsak bizim Hadise’ye olan güvenimizi gösteriyor ve aramızdaki ilişkinin ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor.

Birisi Rap’te, birisi de baktığın zaman normal O Ses’te”

Öbür tarafta da O Ses Türkiye’de jüri değiştirmemiz lazım, her sene değiştirdik jüriyi, nerdeyse değişmeyen senemiz olmadı diyebilirim. Aynı jüriyle 2 sene çok nadir devam ediyoruz, Hadise’yi buraya koyduk, Ebru’yla bu sene beraber olmak istedik, teklif ettik, kabul etti, Ebru da bu tarafta kaldı. Birisi Rap’te, birisi de baktığın zaman normal O Ses’te”

banner2
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
0
hafif kar duşu