Alişan sahnede gözyaşlarını tutamadı

Kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatının ardından ilk kez Kıbrıs'ta sahneye çıkan Alişan, duygusal anlar yaşadı. "Kardeşim olmadan ilk defa Kıbrıs'a geldim." diyen ünlü şarkıcı, gözyaşlarına boğuldu.

MAGAZİN 15.08.2021, 10:52
Alişan sahnede gözyaşlarını tutamadı

Geçtiğimiz ay kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş'ı, ardından da kuzeni Ozan Ebcin'i kaybeden Alişan, sahnelere geri döndü. Önceki gece Kıbrıs'taki bir otelde sahne alan ünlü şarkıcı, yaşadığı zor günlerin ardından dinleyicileriyle dertleşti. "Kardeşim olmadan ilk defa Kıbrıs'a geldim." diyen Alişan, "Bugün burada amacım size güzel bir gece yaşatmak. O yüzden bu duygularım için kusura bakmayın. Gerçekten dünya çok boş ailenize, kardeşinize, çocuklarınıza ve sevdiklerinize her zaman sahip çıkın. Çünkü bir anda yok olup gidiyorlar, ellerinizden uçup gidiyorlar. Ben bu gece tüm şarkılarımı kardeşim Selçuk için okuyacağım." ifadelerini kullandı. Ünlü şarkıcı, bu açıklamalarının ardından gözyaşlarına boğuldu. Alişan'ı dinlemeye gelen hayranları ise ünlü şarkıcıya alkışlarıyla destek verdi.

"ARTIK 4 ÇOCUĞUM VAR"

Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatının ardından yaptığı paylaşımda, "Abim bizi öksüz bıraktın, gittin... Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın her şeyimdin... Ben şimdi sensiz ne yapacağım? Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi... Allah'ım seni bizden daha çok istedi, yanına aldı... 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı, şimdi 4 çocuğum var artık... Sen rahat uyu Eyşan'ım, Ceylan'ım, Merve’m bana emanet... Seni çok seviyorum abim... Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim... Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um... Seni çok seviyorum. Allah’ım mekanını cennet eylesin inşallah..." ifadelerini kullanmıştı.

banner2
Yorumlar (0)