Çağla Şıkel ve Emre Altuğ'un 'sevgili sözleşmesi' ortaya çıktı!

Ünlü model Çağla Şıkel ve şarkıcı Emre Altuğ 2008 yılında hayatlarını birleştirmişti. Bu evlilikten Kuzey ve Uzay adını verdikleri iki çocukları bulunan çift 2015 yılında boşanmaya karar vermişti. Boşandıktan sonra çiftin çocuklarının etkilenmemesi adına yeni sevgilileriyle görüntü vermemeleri için ‘sevgili sözleşmesi’ imzaladıkları iddia edildi. Sözleşmenin şartlarındaki tazminat maddesi dikkatleri çekti.

Magazin 01.10.2022, 10:56
Çağla Şıkel ve Emre Altuğ'un 'sevgili sözleşmesi' ortaya çıktı!

Emre Altuğ, 2008 yılında manken Çağla Şıkel ile nikah masasına oturmuştu. Ancak ikili, 2015'te boşanmıştı. Altuğ ve Şıkel'in, Uzay ve Kuzey adında iki oğlu bulunuyor. Yedi yıllık evliliklerini 2015 senesinde noktalayan manken Çağla Şıkel ve şarkıcı Emre Altuğ, örnek bir aile oldu..

ANLAŞMANIN ANA MADDESİ: YENİ AŞKLARLA GÖRÜNTÜ VERMEK YOK

Çağla Şıkel ile Emre Altuğ’un, bugüne kadar sevgilileriyle poz vermemelerinin sebebi ortaya çıktı. Kuzey ve Uzay adında iki çocuğu olan çiftin, boşandıktan sonra oğullarının magazinsel olaylardan etkilenmemesi için yeni aşklarıyla görüntü vermemek üzere anlaştıkları öğrenildi.

ANLAŞMAYA UYMAYAN TAZMİNAT ÖDEYECEK

Emre Altuğ ve Çağla Şıkel’in yaptığı anlaşmada her iki taraftan birinin basında aşk fotoğraflarının çıkması durumunda yüklü miktarda tazminat ödeyeceği iddia edildi. Sözleşme imzaladıkları söylenen ikilinin, boşandıktan sonra basına yeni sevgilileriyle karelerinin yansımaması ise dikkat çekti.
 

banner2
Yorumlar (0)