Hadise ve Mehmet Dinçerler boşandı!

Mayıs ayında Mehmet Dinçerler ile evlenen güzel şarkıcı evlilikte ki sorunlarını aşamayınca boşanma davası açtığını duyurmuştu. Hadise ve Mehmet Dinçerler'in boşanma davası bugün saat 16.00'da Beykoz 2. Aile Mahkemesi'nde görüldü. 5 aylık evlilikleri resmi olarak sonlandırıldı.

Magazin 30.09.2022, 17:09 01.10.2022, 00:01
Hadise ve Mehmet Dinçerler boşandı!

Mayıs ayında evlenen ünlü çift, 5 aylık evliliklerinin ardından boşanmaya karar verdi. Hadise Açıkgöz, geçtiğim günlerde Beykoz Adalet Sarayı'na gelerek boşanmak için dilekçe verdi.

PSİKOLOJİK BASKI EVLİLİĞİ BİTİRDİ

Dilekçede, "Davalı tarafın bu davranışları, zaman içerisinde psikolojik baskı boyutuna ulaşmıştır. Bu psikolojik baskılar müvekkili oldukça yıpratmış ve sadece kişisel hayatını değil, kamuoyuna yansıdığı üzere sanat hayatını da etkileyecek boyuta varmıştır. Bu nedenle, taraflar arasında karşılıklı olarak uyumsuzluklar kendini göstermiş, ayrı yaşamaya başlamışlar ve evlilikleri fiilen sona ermiştir. Tarafların bundan böyle birlikte yaşamaları mümkün değildir" denilmişti. 

Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen ilk duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet Dinçerler’i tek celsede boşadı.  

banner2
Yorumlar (0)