Seren Serengil: Organlarım iflas etmek üzere, ameliyat masasında kalabilirmişim!

Kilo vermek isterken sağlığını kaybeden ve Dumping Sendromu'na yakalanan Seren Serengil, cuma sabahı ameliyat olacağını açıkladı. 'Organlarım iflas etmek üzere' diyen Seren Serengil sevenlerinden dua istedi.

Magazin 13.12.2021, 17:12 13.12.2021, 17:22
Seren Serengil: Organlarım iflas etmek üzere, ameliyat masasında kalabilirmişim!

Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası Dumping sendromu ila mücadele eden Seren Serengil, son durumunu açıkladı. Zayıflama ameliyatı olduktan sonra sağlık sorunu düzelmeyen Serengil’in karaciğer ve pankreas organları iflas etmek üzere olduğu öğrenildi.

"5 SAAT SÜRECEK AMELİYATA GİRECEĞİM"

Söylemezsem Olmaz programında son durumunu açıklayan Serengil, sevenlerinden dua istedi:

"Erken ameliyat kararı alındı. Bir buçuk ay damardan beslenecektim ama ilerleme olmadığı için beklemek doğru değilmiş. Perşembe günü hastaneye yatacağım, Cuma sabahı ameliyat oluyorum. Zor bir ameliyat olacağını söylediler. Çok korkuyorum, vücut kaldıramayabilirmiş... 'ameliyat masasında kalabilirsin' dediler. Her şey kötü de gidebilir. Kan organlara gitmiyor" diyerek sevenlerini üzdü.

"ARTIK HASTALIKLA GÜNDEME GELMEK İSTEMİYORUM"

"Artık hastalıkla gündeme gelmek istemiyorum" diyen ünlü sunucu sözlerine şöyle devam etti: "Yılbaşına kadar beklemeyi düşünüyordum ama o kadar zamanımız yokmuş, bir an önce olmam gerekiyor. Bu duruma herkes çok üzülüyor, bir an önce bitsin sürekli hastalıkla gündeme gelmek de istemiyorum."

banner2
Yorumlar (0)