27 sene önce Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Genel Başkanlık koltuğuna oturan Devlet Bahçeli bugün kendisine gelen tebrikleri kabul etti. Bahçeli’yi bu vesileyle ziyaret eden Eyyup Yıldız sosyal medya hesabından da Bahçeli ile videolarını ve fotoğraflarını paylaştı.

Yıldız paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Makamında geçen 27 yılın anlamlı gününde ziyaret ederek, yolunda ve izinde “Nice yıllar” temennimi dile getirdim" diyen Yıldız, paylaşmında şu sözleri kullandı:  MHP Genel Başkanlığı makamında Türk milletinin varlığı ve geleceği için fedakârlıklarla, kararlı, azimli ve inançla geçen 27 yıl… Dile kolay… Dahası vatana, millete ve davaya adanmış bir ömür… Gençliğinden itibaren Türk milliyetçiliği fikrinden, Ülkücü Hareketten, MHP’den bir saniye olsun gözünü, gönlünü ayırmadan, merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’ten sonra tertemiz ülkü bayrağını devralıp bugünlere getiren liderimizin izinde ve çizgisinde yürümek her Ülkücünün vazifesidir. Bu vazife, Türk milletini kıyamete kadar yaşatmanın,  vazgeçilmez inancıdır. Liderimizin davaya adadığı ömrünün her kesitinde bize öğrettiği “Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” anlayışıdır. Bu anlayış yolumuza ışık olmakta ve bizi başkalarından ayırmaktadır.

G Rzq Lt Pa M A E D L Af

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’yi MHP Genel Başkanlığı makamında geçen 27 yılın anlamlı gününde ziyaret ederek, yolunda ve izinde “Nice yıllar” temennimi dile getirdim. Allah başımızdan eksik etmesin. Allah sağlık, sıhhat ve uzun ömür versin. Bozkurtların liderine Türk milletinin çok ihtiyacı vardır.

Editör: Ceyda Bıyıklıoğlu