Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı, 16. Sezonu ile ekranlara geri döndü. Müge Anlı'da yine gizemli olaylar konu alındı. Bu konulardan biri de Keziban Eryılmaz'ın kaybı oldu. 39 yaşındaki Keziban Eryılmaz'a ne oldu? Sinop Keziban Eryılmaz olayı detayları...

KEZİBAN ERYILMAZ NEREDE?

Müge Anlı'ya Sinop'ta yalnız yaşayan iki çocuk annesi Keziban Eryılmaz 16 Haziran'da şüpheli şekilde ortadan kayboldu. kayıp olan Keziban Eryılmaz'ı aramak için annesi ve kızı Müge Anlı'ya geldi. Ardından şüphelenilen eski sevgili de programa katıldı. 39 yaşındaki Keziban'a ne oldu?  Şüphelendikleri Coşkun'un cezaevinden çıktıktan sonra annesiyle hemen ayrıldıklarını anlatan kızı tek şüphelinin o olduğunu işaret ederken Coşkun ise iddiaları kabul etmedi.

4 çocuk annesi Keziban Eryılmaz, bir süre önce marketten aldığı iki ekmekle sırra kadem bastı. Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katılan Keziban'ın ailesi, genç kadının bulunması için yardım çağrısında bulundu. Aile üyeleri, Keziban Eryılmaz'n kaybolmasından eski sevgilisi Coşkun'u suçladı. Şüphelerin odağındaki sevgili canlı yayında olayın detaylarını anlattı.

Müge-anlı-keziban-sinop-kayıp-son-dakika

Bir süre önce hapisten çıktığını belirten Coşkun ise Keziban kaybolmadan önce yan yana olduklarını belirtip, "Emniyet benim ifademi aldı. Bilgim yok. Nerede olduğunu bilmiyorum" şeklinde konuştu. Coşkun'un cezaevine girme nedenin ise daha önce Keziban'a şiddet uygulaması olduğu ortaya çıktı. Coşkun'un "Kızınıza ben sahip çıktım" şeklindeki açıklaması ise 39 yaşındaki Keziban'ın kızını çileden çıkardı.

Müge Anlı ise "Beraber olduğun insanı, karım diyorsunuz ya… Merak etmedin mi? Karın ya kime kaçmış nereye gitmiş diye insan bakmaz mı?" ifadelerini kullandı. Coşkun ise "Kendisi beni aradı. Ayakkabısının yırtıldığını anlattı. Kendisini çay bahçesinden aldım. Terlik ve ayakkabı aldık. Çay bahçesinin karşısından da alkol alıp içtik. Arabada konuşup ağlaştık. Sonra çay bahçesine bırakıp eve gittim. Ertesi gün akşam arkadaşım Hüseyin beni aradı. Çay bahçesindeyim gelsene seninki de burada dedi. Ben de gittim. Sonra kendisi bana selam verince yanına gittim. Ayrı bir yere geçtik. Ben barışmak için teklifte bulundum. Çok geç dedi. Bir gün buralardan çekip gideceğim ölümü dirimi bulamayacaksınız dedi. Kendisini bir daha görmedim" diye konuştu.

müge-anlı-keziban-bulundu-mu

Keziban İçin Komşuları Seferber Oldu

Keziban ve Coşkun'un kavgalarına tanık olan komşular, Keziban'ın bulunması için bildikleri ve daha önce tanık oldukları her şeyi anlattılar. Birçok kavgaya tanık olduklarını anlatan komşular, Coşkun'un Keziban'a çok eziyet ettiğini belirtti. Coşkun ise, bu suçlamaları kabul etmedi. Müge Anlı'da tartışılan Keziban Eryılmaz olayı, tüm detayları ile incelenmeye devam ediyor...