Konya'nın Akşehir ilçesinden Temmuz ayında şüpheli bir şekilde ortadan kaybolan Bedriye Kılıç'ın cinayete kurban gittiği düşünülüyordu. 110 günden fazla süredir aranan Bedriye Kılıç'ın ölümünde tek şüpheli olan eşi Tayfur Kılıç dün gözaltına alındı. Eşini elleriyle boğduğunu itiraf eden cani koca, "Yuvarladım attım aşağıya!" ifadesini kullandı.

Müge Anlı'nın canlı yayınında itiraflarda bulunan Tayfur Kılıç, 6 Temmuz 2023 tarihinde eşi Bedriye Kılıç ile tartıştıklarını ve bu tartışmanın kavgaya dönüştüğünü söyledi. Kavga sırasında eşini elleriyle boğduğunu itiraf eden cani koca, tüm Türkiye'nin gündemine oturdu! Tayfur Kılıç'ın bu itirafının ardından, Akşehir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi. Cani koca, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

GERÇEK MÜGE ANLI'DA ORTAYA ÇIKTI

muge-bedriye

Şüpheli koca Tayfur Kılıç, sorgusunda eşini öldürdüğünü itiraf etti. Katil zanlısı kocanın, eşini boğarak öldürdükten sonra cesedi uçurumdan attığı öğrenildi. Talihsiz kadının cansız bedenini uçrumdan tam olarak yuvarlanmadığını gören Tayfur'un o bölgeye inip eşinin cansız bedenini daha da aşağıya attığı da gelen bilgiler arasında yer aldı. Sağlık kontrolünden geçirilen Tayfur Kılıç basın mensuplarının soruları üzerine olayın namus meselesi olduğunu ve pişmanlık duyduğunu söyledi.