ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, kızlarını arayan babanın iğrenç tacizi ortaya çıktı. Stüdyodakiler şaşkına dönerken Müge Anlı, telefon ile bağlantı kurduğu Selahattin isimli kişiye, 'Sen utanmadan nasıl benim stüdyoma geldin. Terbiyesiz adam. Allah seni şaşırttı mı? Sen utanmadan bu kızları aramak için nasıl stüdyoma geldin! Ahlaksız, Senin bu kızlara neler yaptığının bütün videoları elimde' diye bağırdı.

"HEPİNİZİ KARIM YAPACAĞIM"

Müge Anlı'da geçtiğimiz günlerde "Kızım ve arkadaşı kaçmak için öğünlerime ilaç attı" diye bir iddia ile Selahattin adlı bir adam programa katılmıştı. Adam kayıp kızları aradığını söylemişti. Programda F.T.B. ve B.D adlı kızları arayan Selahattin ile ilgili bugün korkunç sırlar anlatıldı. Adamın, genç kızlara ve yanındakilere "Hepinizi karım yapacağım" dediği ve üvey kızlarına yıllardır tecavüz ettiği ortaya çıktı. Yıllardır istismara uğrayan genç kızlar Müge Anlı'ya Selahattin adlı şahsın onlara tecavüz ettiği videoları teslim etti. Görüntüleri izleyen Müge Anlı ve izleyenler şoke oldu.

ŞİKAYET ETMİŞLER AMA...

Müge Anlı, kızların yıllardır tecavüze uğradığını, polise şikayet ettiklerini ancak bir çözüm bulunamadığını açıkladı. Yetkililere seslenen Müge Anlı, kızların bir an önce güvenli bir ortama alınmasını ve adam hakkında gerekli cezanın uygulanmasını dedi.

İZLEYENLER ŞOKE OLDU

14 yaşından beri üvey baba tarafından tecavüze uğrayan kızların annesinin kızlarını savunmaması ve olayları bildiği halde hiçbir şey yapmaması izleyenleri çileden çıkardı.

"SEN UTANMADAN NASIL BENİM STÜDYOMA GELDİN!"

Selahattin isimli şahsa, 'Sen utanmadan nasıl benim stüdyoma geldin. Terbiyesiz adam. Allah seni şaşırttı mı? Sen utanmadan bu kızları aramak için nasıl stüdyoma geldin! Ahlaksız, Senin bu kızlara neler yaptığının bütün videoları elimde' diye bağırdı.

GÖZALTINA ALINDI

Olayın ortaya çıkmasının ardından Ortaca Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı ile Ortaca İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Selahattin Yalnız’ın yaşadığı eve gelerek şahsı gözaltına alırken, Fitnat Ertekin ile 3 kız da emniyete getirildi.

Muge Anli Uvey (3)

LİNÇ ETMEK İSTEDİLER

Selahattin Yalnız’ın emniyete getirilmesi sırasında polis ekipleri güvenlik önlemi alırken bazı vatandaşların Yalnız’a saldırma girişimini polis ekipleri önledi. Şahsın üzerine yürüyen vatandaşlar polis tarafından zorlukla sakinleştirildi.

Muge Anli Uvey (1)

Muge Anli Uvey (2)

Editör: Ceyda Bıyıklıoğlu