ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında sapık Selahattin Yalnız'ın yaptığı diğer iğrençlikler de ortaya çıktı. Üvey kızı ile kızının 2 arkadaşına yıllarca cinsel istismarda bulunan Selahattin Yalnız'ın Avustralya'da birçok kez evlendiği ve 11 çocuğu olduğu ortaya çıktı. Yalnız'ın, komşularının kızına da tecavüz ettiği ve doğan bebeğin bir doktora evlatlık olarak verildiği anlaşıldı. Sapık Selahattin Yalnız'ın dayısı ise canlı yayına telefonla bağlandı. Selahattin'in öz çocuklarına da cinsel istismarda bulunduğunu anlattı.

Müge Anlı, bugünkü canlı yayında sapık Selahattin Yalnız'ın tutuklandığını açıkladı. Savcılık ifadesinin tam 5 saat sürdüğünü belirten Anlı şu bilgileri paylaştı:

ANNE: GÖRDÜM AMA SESİMİ ÇIKARAMAZDIM

Savcı Selahattin'i cinsel istismar, anneyi de suça iştirak suçlamasıyla mahkemeye sevk etti. Anne Fitnat, "Kızların yaşadıklarını ben gördüm ama sesimi çıkaramazdım. Selahattin önce benim, sonra kızımın kocasıydı" demiş. Fitnat serbest bırakıldı. O da biraz tartışmalara yol açtı. Anne stüdyomuzda olacak seninle görüşmek istiyor Figen. Derdini anlatmak istiyor. Gizem, savcımızın talimatıyla Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Muğla İl müdürlüğünce koruma altına alındı.

SAPIK SELAHATTİN'İN 11 ÇOCUĞU OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Selahattin tutuklandı. Mahkemede yaptıklarını inkar etmiş. Selahattin ile ilgili size bambaşka bir şey anlatacağım. Meğerse Avustralya'ya gitmiş bu. Bir sürü de çocuğu var bu adamın. Bizim saydığımız 11 tane. 3 tane mi 4 tane mi ne karısından. Gayrimeşru çocuğu var onu vermişler yurda. Müge Anlı'da gündeme gelen sapık üvey baba Selahattin Yalnız'ın 11 çocuğu olduğu ortaya çıktı!

MÜGE ANLI "AVUSTRALYA'YA GİTMİŞ ORALARI DA KARIŞTIRMIŞ"

Dün Avustralya'dan bizi aradılar. Adama bak bir de kalkmış Avustralya'ya da gitmiş. Bizim babamız Fatih'ten Taksim'e gidemez. Avustralya'ya gitmiş Bir de oraları da karıştırmış oralardan sınır dışı edilmiş.

İLK EŞİNİ KALÇASINDAN BIÇAKLAMIŞ, AKIL HASTANESİNDE KALMIŞ

İlk eşiyle 6 ay evli kalmış ilk eşini darp etmiş kalçasından bıçaklamış. Avustralya'da akıl hastanesinde 10 gün yatmış. İkinci olarak Kıbrıslı biriyle evlenmiş 3 ya da 4 kızları olmuş. Karşı komşusunun 16 ya da 18 yaşında olan kızına da tecavüz etmiş. Kız hamile kalmış bu birliktelikten olan çocuğu doğurmuş. Dünyaya gelen bebeği direkt hastaneden yurda vermişler.

CEZAEVİNE GİRİYOR, SINIR DIŞI EDİLİYOR

Üçüncü olarak yine Avustralyalı bir kadınla evlenmiş ondan da iki kızı bir oğlu var şu an. Bu kadını da darp ettiği için cezaevine giriyor. Diğer eşi çocuklarının velayetini alıyor. Ve sınır dışı ediliyor" ifadelerini kullandı.

"ÇOCUKLARI TEVACÜZE UĞRADIKLARINI SÖYLÜYOR"

Selahattin Yalnız'ın dayısı Necati Bayar ise canlı yayına telefonla bağlandı. Bayar, Selahattin'in öz çocuklarını da istismar ettiğini anlattı. Bayar, "1. çocuğu 3-5 yaş arasında tecavüze uğradı.

Müge Anlı'daki sapık üvey baba hakkında mide bulandıran gerçekler... Öz çocuklarını da komşu kızını da istismar etmiş! | Video

İkinci kız 4 yaşındayken tecavüze uğradım diyor. Ortanca çocuk 6 ve 11 yaşı arasında tecavüze uğradığını söylüyor.

T.C. ANKARA 5. SULH HUKUK MAHKEMESİ

Diğer eşinden olan çocuğu da tecavüze uğradığını söylüyor. Elimde 4 sayfa ifade ver size gönderebilirim.

KOMŞUNUN KIZINA TECAVÜZ ETMİŞ

Karşı komşusu Yunanlı ailenin kızına da tecavüz ediyor. Kız utanıyor ailesine söyleyemiyor. Ablasının yanında doğum yapıyor. Ve bu çocuğu bir doktora evlatlık vermişler" şeklinde konuştu. Müge Anlı ise o ifadeleri istedi ve buradaki savcılığa ileteceğini söyledi.

Editör: Ceyda Bıyıklıoğlu