'Baydamar' lakabıyla anılan Ersin Koçbuğ, nişanlısının eski eşini silahla ağır şekilde yaraladı. Baydamar'ın nişanlısı Ebru M.'nin eski eşi Mithat Şahin, Ebru M.’nin Ersin Baydamar’la nişanlandığını öğrenince önce Ebru M.'yi arayıp hakaret ve küfür etti, ardından da Ersin Baydamar'ı arayarak hakaret ve tehdit etti. Eski eş Mithat Şahin, Baydamar'a konumunu da atarak görüşmek istediğini söyledi. Baydamar, Şahin'in silahlı gezdiğini bildiği için yanına silah alarak atılan konum olan Yeşilköy sahile gitti.

SÖZLÜ TARTIŞMA SİLAHLI KAVGAYA DÖNDÜ

Burada görüşen Şahin ve Baydamar arasında önce sözlü tartışma başladı. Tartışma kısa sürede büyüdü ve taraflar birbirine silah çekti. Baydamar, silahıyla Şahin'e ateş etti. Kurşunların isabet ettiği Şahin kanlar içinde yere yığılırken, Baydamar ise olay yerinden kaçtı.

OLAYI GÖRENLER POLİSE VE SAĞLIK EKİPLERİNE HABER VERDİ

Dehşet veren olaya tanık olanlar polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri ağır yaralanan Şahin'i hastaneye kaldırdı. Polis ise, konuyla ilgili inceleme başlattı. Polis ekiplerinin çalışmaları devam ederken şüpheli Ersin Baydamar, Bağcılar Güneşli'deki polis merkezine giderek teslim oldu. Gözaltına alınan Baydamar'ın işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.