İstanbul Beyoğlu Hacıahmet Mahallesi’nde geçtiğimiz Pazar günü saat 18.30 sıralarında meydana gelen korkunç olayda, bir evden silah sesleri gelmesi üzerine polise ihbarda bulunulmuştu. İhbar üzerine polis ekipleri hızla olay yerine gitmiş, daireye çıktıklarında ise tüyler ürperten manzarayla karşılaşmıştı. Kanlar içinde yerde yatan 3’ü çocuk toplam 5 kişiyi gören polis ekipleri, ağır yaralı olan 33 yaşındaki Ö.N., sağlık ekipleri tarafından ambulansla Taksim’deki özel bir hastaneye kaldırmıştı.

OLAY ÖNCESİ İNTİHAR NOTU PAYLAŞMIŞ

Olayın arkasından kısa süre sonra, dehşetin detayları ortaya çıkmıştı. Emniyette 4 adet “ateşli silahlar kanununa muhalefet”, “uyuşturucu madde ticareti”, “uyuşturucu madde kullanmak” ve “kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” suçlarından toplamda 7 adet kaydı olan Ö.N., eşi S.N’ı (40) ve 3 çocuğunu öldürmüş, ardından başına sıkarak intihar girişiminde bulunmuştu. Katilin olay öncesi sosyal medya hesabında intihar notu paylaştığı da ortaya çıkmıştı.

UYUŞTURUCU BAĞIMLISI KATİL BABA HAYATINI KAYBETTİ

Öte yandan, sağlık ekipleri tarafından ağır yaralı olarak ambulansla Taksim’deki özel bir hastaneye kaldırılan Ö.N., tedavi altına alınmıştı. Yaklaşık 1 hafta tedavi gören N., tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Bununla birlikte aile üyelerinden hiç kimse hayatta kalmadı.

YATAK ODASINDA KOKAİN VARDI

Olayla ilgili çok yönlü soruşturma devam ederken, yeni detaylar da ortaya çıkmıştı. Olay sonrası evde saatlerce inceleme yapan polis ekipleri, yatak odasında kokain diye tabir edilen uyuşturucu madde ele geçirmişti. Olayı gerçekleştiren Özgür Nayman’ın ise kokain etkisinde olduğu ortaya çıkmıştı. Katilin ayrıca sinir krizi sonucu cinnet getirdiği öne sürülmüştü.