15 yıllık polisten yeni sayfa: Gitarı eline aldı, şarkıcılığa başladı

Kayseri'de 15 yıl polislik görevinden geçtiğimiz yıl istifa ederek hayatında yeni bir sayfa açan Adem Korkmaz, şarkıcılığa başladı. Başlangıçta zorlansa da yılmadığını ifade eden Korkmaz'ın son klibi ise kısa sürede izlenme rekoru kırdı. Ekran Haber özel...

Özel Haber 22.05.2023, 13:30
15 yıllık polisten yeni sayfa: Gitarı eline aldı, şarkıcılığa başladı

Kayseri'de Adem Korkmaz, 15 yıldır yaptığı polislik görevinden geçen yıl istifa ederek yepyeni bir yola adım attı.

Sosyal medyada aynı zamanda fenomen olan ve bir de klip çıkaran Korkmaz, 2007 yılında giydiği şanlı üiforma ile yurdun dört bir yanında görev yaptı. Polislik mesleğini yaparken gitarını yanından ayırmayan Korkmaz, müziğe olan ilgisini devam ettirdi ve seslendirdiği şarkıları sosyal medyada paylaşmaya başladı.

YENİ BİR KLİP ÇIKARDI

Korkmaz, sosyal medyada dinlenir hale gelen ve yüz binlerce takipçiye ulaşarak geçen yıl polislik mesleğini bıraktı. Geçtiğimiz haftalarda ise yeni bir klip çıkaran Korkmaz'ın 'Müebbet' ismini verdiği klibi sosyal medyada 1 milyondan fazla izlendi.

'İSTİFA ETMEM 5 DAKİKA SÜRDÜ'

Yaşadığı süreci anlatan Korkmaz, başlangıçta çok zorluklar çektiğini de ifade etti. Korkmaz, "Müziğe olan ilgim polislik yaparken de vardı. Hiçbir zaman müziği bırakmadım. Sosyal medya platformlarına gitar çaldığım videolar yükledim. Popüler olduğumda emniyetin önünden geçiyordum, 'Arkadaşlar ben istifa ediyorum' dedim. İstifa etmem 5 dakika sürdü" dedi.

banner2
Yorumlar (0)