5 günde 5 teknenin motoru çalındı!

İstanbul Küçükçekmece'deki Menekşe deresinde film gibi bir hırsızlık serisi yaşandı. İddiaya göre 5 günde 5 teknenin motoru çalındı. Hırsızlık olayından müzdarip olan tekne sahiplerinin ise ilginç bir karar aldığı öğrenildi. Ekran Haber özel...

Özel Haber 21.11.2022, 15:00 21.11.2022, 14:42
5 günde 5 teknenin motoru çalındı!

Küçükçekmece'deki menekşe deresinde akılla durgunluk veren bir olay yaşandı. Çoğunluğun balıkçılıkla uğraştığı bölgede yaşanan hırsızlık olayları bölge halkını isyan ettirdi. Kiminin hobi olarak denize açıldığı kiminin de geçimini balıkçılıkla sağladığı bölgede, iddiaya göre 5 günde 5 teknenin motoru çalındı. 

BALIKÇI TEKNELERİ MOTORSUZ KALDI

5 tekneden milyonluk vurgun yapan hırsızlar pes dedirtti. Yaşadıkları talihsiz olay karşısında mağdur olan tekne sahipleri ise ilginç bir yönteme başvurdu. Dadanan hırsızları engellemek için derede nöbete başladı. 

''TEKNELER BATIYOR''

Yaşanılan bu duruma isyan eden vatandaşlar, ''Teknenin motorunu almış götürmüş. Aynı zamanda direkte iki tane kamera vardı onları bile sökmüşler. Motoru sökmeye çalışırken tekneye de çok ciddi zararlar veriyorlar ve motoru çalınan tekneler batıyor. Biz de çareyi nöbet tutmakta bulduk'' dedi.

Küçükçekmece halkının tek isteği ise motor çetesinin yakalanması. Şikayet üzerine harekete geçen polis ekipleri her yerde şeytana pabucunu ters giydiren o çeteyi arıyor.
 

banner2
Yorumlar (0)