Evin duvarına pankart astı, kısmetini aradı: Gönlünün sultanını pankartla aradı

Rize'de bir süre önce eşini kaybeden Salih Aycibin, evinin duvarına pankart asarak kendisine eş aradı. İkinci baharını yaşamak isteyen 65 yaşındaki adam, "Eşim rahmetli oldu, evim perişan oldu. Hanım evin direğidir. Hanım gitti mi, çöktün kaldın" dedi. Ekran Haber özel...

Özel Haber 02.05.2023, 13:21 02.05.2023, 13:59
Evin duvarına pankart astı, kısmetini aradı: Gönlünün sultanını pankartla aradı

Rize'nin İkizdere ilçesinde ilginç bir olay yaşandı. Bir süre önce eşini kaybeden 65 yaşındaki Salih Aycibin, evinde yapayalnız kaldı. Yalnızlığına isyan eden Aycibin, 'yeter' diyerek gönlünün sultanını aramaya başladı ve sonunda ilginç bir yönteme başvurdu.

PANKART ASTI, UYGUN EŞ ARADI

İkinci baharını yaşamak isteyen adam, arayıp görüştüğü kişilerin aklına yatmaması nedeniyle son çare pankart astı. Pankartta "Rabbim kimsenin devranını bozmasın amin. Kendime uygun bir hanım arıyorum. Allah rızası için bana yardımcı olur musunuz?" ifadeleri yer aldı. Kısmetini bekleyen adam, "Herkesten dua bekliyorum" dedi.

'ÖZEL NUMARALARI AÇMIYORUM'

Pankartla ilgili olarak adam şunları ifade etti:

"Hanım evin direğidir. Ben şimdi bir hanım arıyorum. Ciddiysen gel. Burada benim hanıma araba vurdu. Rahmetli oldu. Evim perişan oldu. Hanım evin direğidir. Hanım gitti mi, çöktün kaldın. Ben tiyatro oynamıyorum. Aslında şuraya asmıştım onu buraya sonra jandarmaya şikayet oldu. Çok arayan oldu bizi. Özel numaralardan arıyorlar, açmıyorum onu."

banner2
Yorumlar (0)