Güpegündüz pes dedirten hırsızlık! Televizyonu çarşafa sarıp aşağı attılar

İstanbul Beykoz'da sahibinin tatilde olduğu öğrenilen bir eve giren hırsızlar, televizyon çaldı. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri gelirken, güpegündüz hırsızlık yapan şüpheliler kıskıvrak yakalandı. Bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde hırsızın çaldığı televizyonu bir çarşafa sararak aşağıdaki arkadaşlarına attığı görüldü. Ekran Haber özel...

Özel Haber 20.11.2022, 07:31
Güpegündüz pes dedirten hırsızlık! Televizyonu çarşafa sarıp aşağı attılar

Beykoz ilçesi Gümüşsuyu'nda güpegündüz gerçekleşen hırsızlık olayı adeta pes dedirtti. Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz gün iki katlı bir binanın ikinci katına tırmanarak çıkan bir hırsız, içeri girdi. Birkaç dakika sonra balkona tekrar dönen hırsız, içeride bulunan televizyonu çarşafa sararak aşağı doğru sarkıttı. Balkondaki hırsız kısa bir uğraşın ardından elindeki televizyonu aşağıda bulunan arkadaşlarına attı.

TELEVİZYONU ATARAK KAÇTILAR

Olayı görenlerin ihbarı üzerine harekete geçen polis ekipleri hırsızların peşine düştü. Polislerin peşlerinden geldiğini gören hırsızlar televizyonu bırakarak kaçmaya çalışsa da kıskıvrak yakalandı.

ÜÇÜ DE TUTUKLANDI

Uzun uğraşlar sonrası polisten kaçamayan hırsızlar, gözaltına alındıktan sonra çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

OLAY CEP TELEFONU KAMERASINDA

Öte yandan hırsızlık olayı, bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla kayda alındı. Görüntülerde hırsızın ikinci kata su borusundan tırmandığı ve diğer iki hırsızın da gözcülük yaptığı görüldü.

banner2
Yorumlar (0)