Güzelleşmek isterken kabusu yaşadı! 19 yaşında aynalara küstü

İstanbul'da güzellik merkezinde lazer ve cilt bakımı yaptıran Berfin Gengeç'in yüzünde enfeksiyon ve 2'nci derece yanık meydana geldi. Yüzü tanınmayacak hale gelen ve güzellik merkezi sahiplerinden şikayetçi olan Gengeç, "Hayatımı çok kötü etkiledi. Aynaya bakamıyorum, sosyal hayata karışamıyorum" dedi. Ekran Haber özel...

Özel Haber 05.12.2022, 14:26 05.12.2022, 15:04
Güzelleşmek isterken kabusu yaşadı! 19 yaşında aynalara küstü

Güzellik merkezi mağduriyetlerinin ardı arkası kesilmiyor. Berfin Gengeç isimli genç kız, bir süre önce lazer ve cilt bakımı yaptırmak için bir güzellik merkezine gitti. Bakım öncesi cildinin hassas olduğunu söyleyen Gengeç, ilk olarak yüzüne 3 seans lazer işlemi yaptırdı. Lazer sonrası bir sıkıntı yaşamadığını ifade eden genç kız ardından da cilt bakımı yaptırdı. 

İŞLEMİ DOKTOR YAPMADI İDDİASI

Gengeç lazer işlemini doktorun yapmadığını iddia ederken, cilt bakımı sonrasında yüzünde yanıklar oluştu. Yaşadığı sürecin hayatını çok olumsuz etkilediğini söyleyen genç kız, güzellik merkezinden şikayetçi oldu.

ARAŞTIRMADAN GİTTİ, BİN PİŞMAN OLDU

Bin 500 lira değerinde ödemeye yaptığını belirten 19 yaşındaki genç kız, ''Yolda bulduğum broşürlere bakarak o güzellik merkezine gittim. İlk 3 seans lazer epilasyona girdim hiç bir sıkıntı yaşamadım. Ödemede yaptım ama bu hiç önemli değil. İnsan içine çıkamayacak duruma geldim. Yemek yiyemiyorum, doğru düzgün uyuyamıyorum. Dünyam başıma yıkıldı, beni aynalara küstürdüler. Gerekli cezayı almalarını istiyorum'' dedi.
 

banner2
Yorumlar (0)