Güzelleşmek isterken kabusu yaşadı!

İstanbul'da bir güzellik merkezine giden ve lazer uygulaması yaptıran Estetisyen İlknur Alkan'ın yüzünde derin yanıklar oluştu. İşlem sonrası yüzünde şişlikler oluşan ve 2 yıl boyunca tedavi gören talihsiz kadın, güzellik merkezinden şikayetçi oldu. Ekran Haber özel...

Özel Haber 23.11.2022, 17:30 23.11.2022, 19:07
Güzelleşmek isterken kabusu yaşadı!

Bursa'da yaşayan estetisyen İlknur Akan, İstanbul Nişantaşı'nda bir güzellik merkezine gitti. İşlem sonrası yüzünde şişlikler oluşan genç kadın işlem yaptırdığı yerden yardım istedi ama yanıt alamadı. 

''LAZER'' KÂBUSU

Talihsiz kadının işlem sonrası yüzünde yara ve yanık oluşmaya başladı. Paniğe kapılan estetisyen Akan, iddiaya göre aradığı güzellik merkezinden yanıt alamadı. Türlü vaatlerle kandırıldığını öne süren kadın, kendinin de estetik işlemleri yaptığını ve danışanlarının merkezden mutlu ayrıldığını belirtti. 

YÜZÜ TANINMAYACAK HALE GELDİ!

Akıllara durgunluk veren olay sonrası tedaviye başlayan estetisyen, 2 yıl dehşeti yaşadı. Çok ünlü bir doktor olduğunu düşünerek gittiğini belirten İlknur Akan, ''Gözeneklerin çok açık, göz kapakların düşük, göz altını yenileriz dediler. Bir anda kendimi lazer masasında buldum ve yüzümde bir top patlayacağını ertesi gün korkmamam gerektiğini söylediler. Ertesi gün de yüzüm balon gibi şişmeye başladı'' dedi. 

Yüzü tanınmayacak hale gelen estetisyen kadın işlem yaptırdığı doktordan yanıt alamadığını söyleyerek, ''Benim gibi başka kadınlar da mağdur kalmasın'' dedi. Olayın ardından da polise giderek şikayetçi oldu. 
 

banner2
Yorumlar (0)