Hem dolandırdı, hem nafaka kazandı: Mahkemeden şok karar!

Ankara'da bir kişi internetten tanıştığı kadınla evlendi. Kendisinin üzerine 29 ayrı hat çıkan kadın, eşiyle birlikte yaşadığı evi soydu. Bu olay sonrası Murat Alparslan açtığı boşanma davasında verilen kararla ikinci kez hayatının şokunu yaşadı. Ekran Haber özel...

Özel Haber 03.12.2022, 14:42
Hem dolandırdı, hem nafaka kazandı: Mahkemeden şok karar!

Ankara'da Murat Alparslan isimli bir kişi, internette tanıştığı kadınla bir süre sevgili olduktan sonra evlendi. Bir gün Alparslan, eşinin üzerine 29 ayrı hat açıldığını fark edince yaşanan tartışma sonrası eşi, Alparslan hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı. Alparslan karar sonrası evden uzaklaşırken iddiaya göre eşi evde ne var ne yok alıp götürdü. Bu olay sonrasında boşanma davası açan Alparslan, mahkemenin verdiği kararla hayatının ikinci şokunu yaşadı.

"SANANE, SEN KİM OLUYORSUN?"

 Yaşadıkları tartışmayı anlatan adam eşinin kendisine 'Sanane, sen kim oluyorsun bana karışıyorsun' dediğini aktardı. İddiaya göre kendisi eşine ne sözlü ne de fiziki şiddette bulundu ama eşi, polise gidip şikayette bulundu, uzaklaştırma kararı aldırdı.

1

EVDEKİ EŞYALARI ALIP KAÇTI

Uzaklaştırma kararının ardından, temizlikçi olarak çalışan adam şahsi eşyalarını alıp evden uzaklaştı İddiasına göre eşi sabaha karşı evde ne var ne yok toplayıp kaçtı.

HAYATININ İKİNCİ ŞOKUNU YAŞADI

Hayatının şokunu yaşayan adam eşine boşanma davası açtı. Mahkeme, adama tedbir nafakası bağlanmasına karar verdi. Murat Alparslan kendisini dolandırdığını iddia ettiği kadına aylık 1 bin TL ödeyeceği öğrenilirken, yaşadıklarıyla ilgili konuşan Alparslan 'Sizin anlayacağınız bir çetenin ağına düştüm' dedi.
 

banner2
Yorumlar (0)