Hırsızlar baz istasyonu çaldı! Bunu duyan vatandaş: Bizi de evimizden çalacaklar

İstanbul’da ‘yok artık’ dedirten bir olay yaşandı. Hırsızlar, Zeytinburnu’ndaki bir baz istasyonunu çaldı. Baz istasyonu çalınan mahalle sakinleri ise olayı duyunca birbirinden ilginç tepkiler verdi. Ekran Haber özel…

Özel Haber 22.04.2023, 15:01
Hırsızlar baz istasyonu çaldı! Bunu duyan vatandaş: Bizi de evimizden çalacaklar

İstanbul’da şeytanın bile aklına gelmeyecek bir iş yapan hırsızlar, baz istasyonu çaldı.

SONUNDA BU DA OLDU!

Böylesi ne görülen ne de duyulan olay, Zeytinburnu 10. Yıl Caddesi üzerine yaşandı. Baz istasyonunu çalmak için üzerindeki elektrik panosunu devre dışı bırakan hırsızlar, yukarı tırmanarak baz istasyonunu parça parça çalıp kaçtılar. GSM operatörü hırsızlardan şikayetçi oldu. Polis baz istasyonunu çalan hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

“BİZİ DE EVİMİZDEN ÇALACAKLAR”

Baz istasyonu çalınan mahalle sakinleri ise olayı duyunca birbirinden ilginç tepkiler verdi. Kimi ilk kez duyduğu olay hakkında “bu ülkede her şey olur” derken kimi bir türlü inanamadığı olay karşısında “nasıl oluyor ya baz istasyonu çalınır mı?” sorusunu sorarken şaşkınlık içinde “bizi de çalarlar” dedi. Bir başka vatandaş da buna benzer bir yorumda bulunarak “yakında bizleri de evlerimizden çalacaklar” diye konuştu.

Bir vatandaş ise şaşırmadığını belirterek “Yaparlar, rögar kapaklarını çalıyorlar onu mu bırakacaklar” yorumunda bulunurken bir başka vatandaş ise “valla hırsızın insafı yok” dedi.

banner2
Yorumlar (0)