Hırsızlara notlu çağrı!

İstanbul'da 83 yaşındaki yaşlı kadın hastalanınca kızının evine taşındı. Kadının yokluğunu fırsat bilen hırsızlar aynı eve tam 4 kez girdi. Hırsızlardan bıkan damat ise onları kaçırmak için kayınvalidesinin kapısına uyarı notu astı. ''Evde değerli eşya yok, boşuna uğraşmayın'' diyen damat sitem etti. Ekran Haber özel...

Özel Haber 08.12.2022, 13:10 08.12.2022, 13:36
Hırsızlara notlu çağrı!

Hırsızlar 83 yaşındaki kadının Fatih'te yalnız yaşadığı evi hedef aldı. Çok kez aynı eve giren hırsızlar, her seferinde değerli eşya bulamayarak elleri boş döndü. 

''EVDE DEĞERLİ EŞYA YOK, BOŞUNA UĞRAŞMAYIN''

Yaşlı kadın hastalanınca Fatih'te yaşadığı evden ayrılarak kızının yanına taşındı. Yokluğunu fırsat bilen hırsızlar kadının dairesine dadandı. Tam 4 kez aynı eve giren hırsızlar her seferinde evi dağıtarak olay yerinden kaçtı. Yaşadıkları talihsiz olay karşısında alarm ve kilit taktırmayan kadının damadı ise  hırsızlara uyarı yazısında bulundu. Kayınvalidesinin kapısına yazı asan Aytekin Akkaya, ''Bu evde değerli bir şey yok. Daha evvelden de 10 kere girdin, akılsız hırsızsınız'' diyerek yazının altına daire sakini notunu düştü. 

DAMADIN ''HIRSIZ'' İSYANI!

Evin sürekli hırsızlar tarafından dağıtıldığını söyleyen damat, ''Boşu boşuna girmesinler dağıtmasınlar. Sadece dağıtıp çıkıyorlar ve toplaması zor oluyor. Bir türlü evde değerli eşya olmadığına ikna olmadılar. Bir emekli maaşı var onlada ihtiyaçlarını gideriyor'' diyerek isyan etti.
 

banner2
Yorumlar (0)