İstanbul’da ‘taciz şüphelisi’ alarmı! Aileler diken üstünde

İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Kireçburnu'nda dolaşan bir taciz şüphelisi herkesi kırmızı alarma geçirdi. Büyük endişe yaşayan mahalleli her yere "çocuklarınızı koruyun, dikkat edin" yazıları astı. Ekran Haber özel…

Özel Haber 12.05.2023, 14:27
İstanbul’da ‘taciz şüphelisi’ alarmı! Aileler diken üstünde

İstanbul’da çocukları hedef alan bir taciz şüphelisi mahallelinin kabusu oldu. Alarma geçen mahalle sakinleri duvarlara, ağaçlara, duraklara uyarı yazıları asarak şüpheliye karşı dikkatli olunması yönünde çağrı yaptı.

HER YERDE AYNI UYARI ASILI!

İddiaların adresi Sarıyer’in Kireçburnu Mahallesi. Diken üstünde olan bölge halkı taciz şüphelisi yüzünden bölgedeki her yere şu uyarı yazısını astı:

"ÇOCUKLARINIZI KORUYUN, DİKKAT EDİN" UYARISI!

 “Lütfen dikkat, pedofili sapık. Çevredeki çocuk parklarında tümünde parklarda sabah akşam gezen, dolanan 50-60 yaş arası, tek başına gezen, hafif kambur uzun boylu ve zayıf bir adam vardır. Tanıdığı tanımadığı, bütün çocukları, elle okşayarak seviyor, oyun ayağına çocukların cinsel organlarını elleyerek istismar ediyor. Çocuklarınızı koruyun; çok dikkatli olun”

MAHALLEDE "TACİZ ŞÜPHELİSİ" ALARMI!

Bölgedeki parklardan biri olan Çamlık Parkı’nda aileler, yazıda tarif edilen kişiden çocuklarını uzak tutmaya çalıştıklarını belirtti.

MAHALLELİ ÇOK AMA ENDİŞELİ!

Duyurunun kimin tarafından asıldığı bilinmezken yazılanlar nedeniyle mahalle sakinleri çocukları için endişe duyuyor.

banner2
Yorumlar (0)