Kadınların kabusu motosikletli tacizciden skandal savunma; Tükürük tikim var

İstanbul Kartal’da tek başına yürüyen kadınlara tacizde bulunan motokurye polis ekiplerince kıskıvrak yakalandı. Taciz ettiği kadınlara tükürdüğü belirlenen şüpheli kendisini “Tükürük tikim var” diyerek savundu. Ekran Haber özel...

ÖZEL HABER 13.11.2022, 17:49 13.11.2022, 18:00
Kadınların kabusu motosikletli tacizciden skandal savunma; Tükürük tikim var

Kartal’da Pilates hocası olan genç bir kadın yolda tek başına yürürken çok yakınından geçen motor nedeniyle irkildi. Önce çantasını çalacağını düşündüğü motokurye birkaç saniye sonra tekrar kadının önüne kırarak yüzüne tükürdü. 

“CİNSEL TACİZE UĞRADIM”

Hem fiziksel tacizde bulunan hem de tüküren adam hiçbir şey olmamış gibi oradan uzaklaştı “Çantamı çalacak diye bekliyordum. Cinsel tacize uğradım” diyen genç kadın, yaşadığı korku dolu anlardan sonra ne yapacağını bilemedi.

“YAKALANDIĞI İÇİN ÇOK MUTLUYUZ”

Birçok kadına da aynı şeyi yaşattığı ortaya çıkan motokurye Kartal polisi tarafından incelenen kamera kayıtları sonrası yakalandı. Mağdurlar, “Yakalandığı için gerçekten çok mutluyuz. Burası üniversite yolu. Her gün binlerce kadın metrodan çıkıp evine doğru yürüyor” dedi.

“TÜKÜRÜK TİKİM VAR”

Yakalanan motokuryenin adliyeye sevk edildiğindeki savunması ise pes dedirtti. Tükürük tiki olduğunu iddia eden motokuryeye kimse inanmadı. Mağdur kadın, “Ben zannetmiyorum tiki olduğunu. Kadınlara öfkesi var” dedi.

banner2
Yorumlar (0)