Kahreden olay! 12 yıl hasretini çektiği bebeği kucağına aldıktan 2 ay sonra hayatını kaybetti

12 yıl boyunca baba olmayı bekleyen Abdullah Karabağ, genç yaşta düştüğü kanserin pençesinden kurtulamadı. Tüp bebek tedavisiyle dünyaya gelen Elif bebeği sadece yoğun bakımdayken kucağına alabilen babası, testis kanserine yenik düşerek 2 buçuk aylık bebeğine doyamadan hayatını kaybetti. Ekran Haber özel...

Özel Haber 19.11.2022, 12:30 19.11.2022, 14:07
Kahreden olay! 12 yıl hasretini çektiği bebeği kucağına aldıktan 2 ay sonra hayatını kaybetti

Neslihan Karabağ ve Abdullah Karabağ çifti 2010 yılında dünyaevine girdi. Tek istekleri bir çocuk olan çiftin 12 yıl boyunca gördükleri tedavi sonunda yanıt verdi. Tüp bebek tedavisiyle hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşan çiftin sevinci uzun sürmedi. 

BEBEĞİNİ SADECE 2 BUÇUK AY GÖREBİLDİ

Yıllarca kanserle mücadele eden 34 yaşındaki Abdullah Karabağ, gördüğü ağır tedavi yüzünden çocuğuna hasret kaldı. Eşi Neslihan Karabağ 3 aylık hamileyken rahatsızlığı metastaz yapan adam, bebeğini sadece iki buçuk ay görebildi. Hem koronaya yakalanan hem de hastalığı nükseden baba, yoğun bakımda kucağına aldığı Elif bebeğe doyamadan vefat etti. 

MUCİZE BEBEK BÖYLE DÜNYAYA GELDİ

Elif bebeğin doktoru Hakan Özörnek ise yeni denedikleri mucize tedaviyi anlattı. “Abdullah Bey testis kanseri olduğu için kemoterapi görmüş. Sperm üretimi durduğu için tüp bebek yapmak zorunda kaldık” diyen doktor, transfer öncesinde hastaya bir ilaç verdiklerini söyledi. Rahmin gevşek durmasını sağlayan ilaç sayesinde ise Elif bebek dünyaya geldi.

banner2
Yorumlar (0)