Kanlı bayram ziyaretindeki son fotoğraf ortaya çıktı!

Gaziosmanpaşa’da iddiaya göre, eşinin başka biriyle mesajlaştığını gören koca dehşet saçtı. Eşini ve kayınvalidesini 4 yaşındaki çocuklarının önünde öldüren cani koca, baldızını ve bacanağını da yaraladı. Olay yerine gelen polislerle de çatışan saldırgan koca, bir polisi de omzundan vurdu. Çatışma sonucu etkisiz hale getirilen koca gözaltına alınırken, o katliamdan önceki son fotoğraf da ortaya çıktı.

ÖZEL HABER 13.07.2022, 13:15 13.07.2022, 13:27
Kanlı bayram ziyaretindeki son fotoğraf ortaya çıktı!

Ekran Haber’in edindiği bilgilere göre, Gaziosmanpaşa’da öfkeli damat, aile katliamı yaşattı. Eşini ve kayınvalidesini katleden cani koca, evde bulunan baldızı ile bacanağını, dışarıda çatıştığı bir polis memurunu yaraladı. Olayın ardından katliam evindeki son fotoğraf ortaya çıkarken, ailenin yakınları feryad etti.

''KANLI'' BAYRAM ZİYARETİ 

Nedime Dinçer, kızı Ayşe Kıyak ve damadı Umut Kıyakla Gaziosmanpaşa'da yaşayan kızına bayram ziyaretine gitti.

İDDİAYA GÖRE AYRILMAK İSTİYORDU!

Tugay Turgut iddiaya göre eşinin başka biriyle mesajlaştığını fark etti. Ev o esnada kalabalık olunca, karı koca bu konuyu konuşmak için başka bir odaya geçti. İddiaya göre eşi Zeynep Turgut kocasından ayrılmak istediğini söyledi.

Zeynep Turgut- Tugay Turgut

TÜM AİLEYİ REHİN ALDI

Nedime Dinçer olacakları anlamıştı. Can havliyle polisi aradı ama o sırada damadı tüm aileyi rehin aldı. Çiftin dairesinden yükselen sesler ise komşuları uyandırdı.

MAHALLEDE ''KISKANÇLIK'' KATLİAMI 

Gece vakti özel harekat binalarını kuşattı. Komşular şoka girerken, gözü dönmüş cani koca kendi evinde katliam yaptı.

ÖZEL HAREKAT POLİSLERİ GELDİ!

Olay yerine çok sayıda özel harekat polisleri de sevk edildi. Polisler oraya geldiğinde ise gözü dönen cani adam balkona çıktı. Polislere doğru ateş etmeye başladı, polisler de ona karşılık verdi.

POLİSİ YARALADI 

Saldırganın mermisinden çıkan kurşunlar bir polisi omzundan yaraladı.

KÜÇÜK ÇOCUĞUNUN GÖZÜ ÖNÜNDE KATLİAM!

Çiftin 4 yaşındaki çocukları da katliama tanık oldu. Bir polis küçük çocuğu kucaklayarak dışarı çıkardı.

EŞİNİ, KAYINVALİDESİNİ KATLETTİ 

Dakikalarca süren çatışma sonucu polis içeri girerek, o cani kocayı gözaltıana aldı. Evin içinden hem karısının hem de kayınvalidesinni cansız bedeni çıkarıldı.

YARALI HASTANEYE KALDIRILDILAR!

Baldız ve bacanak da yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Cani koca ise cinayet büroya götürüldü. Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

SON POZ, SON GÜLÜMSEME

Abla, kardeş, anne yan yana dizilirken, onlara kurşun yağdıracak caniye son kez gülümsedi. Bayram ziyareti korkunç katliamla bitti.

ACILI AİLE ADIM ADIM GELEN VAHŞETİ ANLATTI!

8 yıl önce kızının evliliğine karşı çıkan baba İsa Durak, Tugay Turgut'un uyuşturucu bağımlısı olduğunu ve 67 yıl hapis cezası olduğunu iddia etti.

''YOLLARIMIZI AYIRACAĞIZ'' DEMİŞTİ... 

Bacanak Umut Kıyak ise, ''Ben adattığına inanmıyorum. Biraz sıkıntılar vardı zaten, boşanmak istediğinide söylemişti. O günün sabahı da yollarımızı ayıracağız dedi.''

''MESAJLAŞMA YOK''

Yakınları caninin ifadesini yalanlarken, katledilen Zeynep Turgut'un başka biriyle mesajlaşmadığını anlattı.

''YANLIŞ ANLAŞILMA''

Zeynep Turgut'un akrabası ise, ''Ayrılmak istediğini söylüyor ve elinde silahla eşi tarafından tehdit ediliyor. O sırada annesinin polis arkadaşına mesaj çekerek ''Eşim beni tehdit ediyor, gelin bir an önce beni kurtarın telefonumu elinden almak istiyor'' diyor. O da vermeyince başka bir mesajlaşma zannediyor ve cinnet geçirmiş. 

'ADALET YERİNİ BULSUN!'

Acılı yakınların tek istediği adaletin yerini bulmasıydı.

YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİLER 

Hiç ayrılmayan anne kızın cenazeleri cami avlusunda da yan yanaydı. Cenazeleri Çekmeköy Kesver camisinden alınarak, defnedilmek üzere mezarlığa götürüldü.

banner2
Yorumlar (0)
30
parçalı az bulutlu