Kasada tırnakçılık, rafta hırsızlık! Eczaneyi soyup soğana çevirdiler!

İstanbul Sultangazi’de bir eczane kadın hırsızlar tarafından soyuldu. Hırsız kadınlardan biri kasada tırnakçılık yaparken diğerleri ise raflardan biberon ve bebek maması çaldı. Hırsızlar çaldıklarını eteklerine saklarken durumu fark eden eczanede çalışan kızlar, hırsızları kovdu. Ekran Haber özel....

Özel Haber 14.03.2023, 16:22
Kasada tırnakçılık, rafta hırsızlık! Eczaneyi soyup soğana çevirdiler!

İstanbul’un Sultangazi ilçesinde bir eczane kadın hırsızlık çetesi tarafından soyuldu. Biri tırnakçılık yapmaya çalıştı diğerleri gözlerine kestirdiklerini eteklerinin içine attı. Eczanedeki hırsızlık çetesini çalışanlar böyle kovdu. O anlar kameralara anbean yansıdı.

KASADA TIRNAKÇILIK, RAFTA HIRSIZLIK!

Yüzünde cerrahi maske olan kadın hırsızlık çetesinden biri eczaneye geldi. Gebelik testi isteyen kadın, eczane çalışanlarına 200 lira uzattı. Bir süre sonra hırsızın 2 arkadaşı daha eczaneye girdi. Aldığı 100 liranın kenarını yırtan kasadaki hırsız, parayı çalışanlara verip değiştirmesini istedi.

BEBEK MAMASI, BİBERON VE KREM ÇALDILAR

Kasada para tartışması başlayınca diğer 2 hırsız devreye girdi. Rahat tavırlarla hareket eden hırsızlardan biri raftan krem çaldı diğeriyse biberonla bebek masasını çalıp eteğinin altına sakladı.

ECZANEYİ SOYUP SOĞANA ÇEVİRDİLER!

Arkadaşları eczaneyi soyup soğana çevirirken kasadaki kadın, tırnakçılıkta ısrar edince çalışanlar durumu fark etti. Hırsızları eczanedeki hırsızlık çetesini kovdu. Eczaneden çıkarılan kadın hırsızlar gözden kayboldu.

banner2
Yorumlar (0)