Kaza yapıp panikleyen şoför fren yerine gaza bastı... O görüntülere Ekran Haber ulaştı!

İstanbul Bahçelievler'de, başka otomobille hafif şekilde çarpışan otomobilin sürücüsü iddiaya göre paniğe kapılarak, fren yerine gaza bastı. Kontrolden çıkan otomobilin banka şubesine girmesiyle sürücü ile bankadaki bir müşteri yaralandı. Kazanın kamera görüntülerine ise Ekran Haber ulaştı.

ÖZEL HABER 30.06.2022, 20:00
Kaza yapıp panikleyen şoför fren yerine gaza bastı... O görüntülere Ekran Haber ulaştı!

İstanbul Bahçelievler'de başka otomobille hafif şekilde çarpışan otomobilin sürücüsü Emine Dağlı iddiaya göre paniğe kapılarak fren yerine gaza bastı. Kontrolden çıkan otomobil, banka şubesine girdi. 

YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI!

Sürücü Emine Dağlı ile banka müşterisi Taner Yumdu yaralandı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastanede kaldırıldı. Yaralıların durumunun iyi olduğu öğrenildi.

"PANİKLE BANKAYA DALDI"

Ercan Mermer, "Kadın yukarı giderken otomobile hafif şekilde vurdu. Otomobil otomatik vites olduğu için o panikle bankaya daldı. Sürücüde cam kesitleri vardı. İlk müdahaleyi kendimiz yaptık. İçerideki müşterinin de ayağında hafif sıyrıklar vardı" dedi.

"İÇERDE 3,4 TANE MÜŞTERİ VARDI"

Ümit Özden, "Ben arkamı döndüğümde otomobili içeride gördüm. Burada otomobile çarpmış sonra bankaya daldı. İçerde 3,4 tane müşteri vardı. Zaten kimseyi içeri sokmadılar. Kadın panik halindeydi diye konuştu.

KAMERA ANBEAN KAYITTAYDI!

O talihsiz kazanın görüntülerine ise Ekran Haber ulaştı. 

banner2
Yorumlar (0)
14
açık