Kokoreççiye 'ödeme' oyunu: Yediler, içtiler, hesap gelince kaçtılar

İstanbul Pendik'te bir kokoreççiye gelen iki kişi, sipariş verdikleri kokoreç, köfte ve tatlıları yedikten sonra hesabı ödemeden kaçtı. İddiaya göre iki genç yemeklerini yedikten sonra hesap geldiğinde 'ben ödeyeceğim' tartışmasına girdi. Şahıslardan biri lokantadan çıkarak motosiklete binip kaçtıktan sonra diğeri ise dışarı çıkıp telefonla konuşuyormuş gibi yaparak ücreti ödemeden kaçtı.

Özel Haber 27.11.2022, 06:31
Kokoreççiye 'ödeme' oyunu: Yediler, içtiler, hesap gelince kaçtılar

Pendik Güzelyalı Mahallesi'nde bulunan bir kokoreççide geçtiğimiz gece saatlerinde ilginç bir olay yaşandı. İddiaya göre, kokoreç satışı yapılan esnaf lokantasına gelen iki kişi yemek siparişi verdi. Yemeklerin ardından tatlının üzerine çay içen iki kişiye 300 liralık hesabı çıktı.

TELEFONLA KONUŞUYORMUŞ GİBİ YAPARAK KAÇTI

Hesap ödemek için kasaya gelen gençler, aralarında 'önce ben ödeyeceğim' tartışmasına girdi. Aralarındaki ufak tartışmanın ardından şahıslardan biri motosikletine binerek uzaklaştı. Diğeri ise birkaç dakika bekledikten sonra telefonla konuşuyormuş gibi yapıp dışarı çıktı. Dışarıda bir süre oyalanan şahıs, dışarıda gezindikten sonra olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

'EMEĞİMİZ ÇALINIYOR'

Hesabın önemli olmadığını ancak emeklerinin çalındığını belirten işletme sahibi, iki kişinin yakalanması için yetkililere seslendi.

banner2
Yorumlar (0)