Kredi çekip kripto paraya yatırdı: Batınca mektup bırakarak ortadan kayboldu

İstanbul Üsküdar'da yaşayan 34 yaşındaki Yunus Köroğlu, bankalardan çektiği kredileri yatırdığı kripto paradan zarar edince bir mektup bırakarak ortadan kayboldu. Kendisinden 6 aydır haber alınamayan genç adamın akıbeti bilinmezken ailesi öldürüldüğünden endişe duyuyor. Ekran Haber özel...

Özel Haber 30.10.2022, 06:01
Kredi çekip kripto paraya yatırdı: Batınca mektup bırakarak ortadan kayboldu

Son dönemde sıkça gündemde olan ve birçok kişinin umutlarını söndüren kripto para, İstanbul Üsküdar'da yaşayan 34 Yunus Köroğlu'nu da zarara uğrattı.

İddiaya göre, birçok bankadan toplam 240 bin lira çeken Köroğlu, bunları kripto paraya yatırdı. Ancak umduğunu bulamayan genç adam zarar girerek bankalara borçlu duruma düştü.

6 AYDIR KAYIP

Olayların ardından 13 Mayıs'ta evden Beyoğlu Karaköy'deki çalıştığı iş yerine gelen Köroğlu, cüzdan, kredi kartı ve telefonunu aracına koyarak anahtarı bir esnafa teslim etti. Güvenlik kameralarına da yansıyan görüntünün ardından ailesi genç adamdan haber alamadı.

ARAÇTA MEKTUP DA BULUNDU

Genç adamın, otomobiline eşyalarla birlikte bir de mektup bıraktığı ortaya çıktı. İçinde, "Şimdi çok ama çok uzaklara gidiyorum" yazılı bir mektubu okuyan gözü yaşlı anne oğlunun öldürüldüğünden şüphe ederken eşi de onu özlediğini ve hatalarının telafisi olduğunu geri dönmesini beklediklerini söyledi.

banner2
Yorumlar (0)