Pes dedirten hırsızlık! Selam verip 25 kiloluk döneri çaldılar

İstanbul Esenyurt’ta bir dönercinin önünden geçen hırsızlar, girişe bırakılan 25 kiloluk döneri çaldı. Öncesinde de ayran çaldıkları anlaşılan hırsızların pişkinlikleri bu kadarla kalmadı. Hırsızlık esnasında çevredeki esnafa selam verdiler. Ekran Haber özel…

Özel Haber 05.05.2023, 14:53
Pes dedirten hırsızlık! Selam verip 25 kiloluk döneri çaldılar

Hırsızlar sonunda bunu da yaptı. Hırsızlar İstanbul’da bir dönercinin önünde duran 25 kiloluk döneri yoldan geçerken kucaklayıp götürdü.

DÜKKAN ÖNÜNDEKİ DÖNERİ ALIP GÖTÜRDÜLER

Pes dedirten olay, geçtiğimiz gün Esenyurt ilçesinde yaşandı. Sabah saatlerinde Mehmet Baz’ın döner dükkanını hedef alan ve daha önce keşif yaptıkları anlaşılan hırsızlar, oldukça rahat bir şekilde döneri çalıp gittiler.

PİŞKİN HIRSIZLAR DÖNERDEN ÖNCE DE AYRAN ÇALMIŞ!

Üstelik bu hırsızların ilk vukuatı değildi. Hırsızlar döner kuru kuru gitmez dercesine öncesinde de pişkince ayran çalmışlardı. Ayrıca pişkinlikte de sınır tanımayan hırsızlar, döner çalmadan önce yan tarafta ki esnafa selam verdiler.

“ARTIK AKILLANDIK, İÇERİYE ALACAĞIZ”

1750 lira değerindeki 25 kiloluk döneri çalınan esnaf Baz, olaya ilişkin yaptığı açıklamada “Bugüne kadar böyle bir şey olmadı. Döner buradaydı, geldiğimizde baktım döner ortada yok. Demek ki dışarıda bir şey bırakmayacaksın yani. Bundan sonra koymayacağız buraya, artık akıllandık, içeriye alacağız” dedi.

banner2
Yorumlar (0)