Şakanın ayarını kaçırdı, dezenfektanlı arkadaşını yaktı! Savunması pes dedirtti

İstanbul'da Covid-19'a yakalanma endişesiyle ellerine sürekli dezenfektan süren Ayhan Acar, bir arkadaşı tarafından ateşe verildi. Talihsiz genç yanmaktan üzerindeki tişörtü çıkararak kurtulurken, olayın şaka olduğunu savunan arkadaşı ise “Bu dünyada yandı. Öbür dünyada yanmaz" diyerek olayı ti’ye aldı. Ekran Haber özel...

Özel Haber 08.11.2022, 09:50 08.11.2022, 10:07
Şakanın ayarını kaçırdı, dezenfektanlı arkadaşını yaktı! Savunması pes dedirtti

Bahçelievler’de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Covid-19'a yakalanma endişesiyle dezenfektanı elinden düşürmeyen Ayhan Acar, arkadaşı Mehmet Kasım Keklik ile birlikte Bahçelievlerdeki bir kahvede kağıt oynuyordu. 

ŞAKANIN AYARINI KAÇIRDI

“Ben dezenfektana biraz düşkünüm. Aldım böyle güzelce iki elime sıktım” diyerek yaşananları anlatan Ayhan Acar, şakanın dozunu kaçıran arkadaşı yüzünden kendisini bir anda alevler içinde buldu.

“KENDİMİ DIŞARI ATTIM”

Acar, ellerini dezenfekte ettikten sonra arkadaşı şaka olsun diye çakmağı çaktı. Üzeri birden alev alan Ayhan Acar, “Tişörtü çıkardım. Dışarı attım kendimi” dedi. Tişörtünü çıkarınca yanmaktan kurtulan Ayhan Acar’ın arkadaşı Mehmet Kasım Keklik ise; “Özür dilerim kendisinden” dedi.

banner2
Yorumlar (0)