Sarı saç faciası!

Sakarya'da genç bir kadın, saçının sarı renge dönüştürmek için gittiği kuaförde hayatının kabusunu yaşadı. Yapılan işlem sonucu hiç ummadığı bir sonuçla karşılaştığını söyleyen Rümeysa Pırıldar, kuaförden şikayetçi olmaya hazırlanıyor. Ekran Haber özel...

Özel Haber 28.11.2022, 12:49 28.11.2022, 13:19
Sarı saç faciası!

Sakarya'da yaşayan Rümeysa Pırıldar, geçtiğimiz günlerde gittiği kuaförde akıllara durgunluk veren bir olay yaşadı. Sarışın olma hayaliyle kuaförün kapısını çalan genç kadın, saçlarını sarıya boyattı. Sarışın olmayı beklerken ummadığı bir sonuçla karşılaşan kadına, kuaför tarafından 3 gün saçlarının yıkanmaması gerektiği söylendi.

GÖZLERİNE İNANAMADI

3 günün sonunda saçlarını yıkayan kadın gördükleri karşısında şoke oldu. Pırıldar'ın iddiasına göre saçında yıkamayla beraber kopukluklar oluşmuştu. Hem istediği sarı rengin tutmadığını hem de saçlarının yandığından şikayetçi müşteri, isyan etti. 

Kel kalmanın eşiğinden dönen genç kadın ''Sarışın olabileceğimi fakat boya sürdüğünde bunun mümkün olmadığını ve eve gittiğimde 3 gün yıkamam gerektiğini söylediler. Saçımı yıkadığımda ise kopuklar oluştu. Kafamın arka tarafında da saç kalmadı. Her yıkadığımda dökülmeye devam ediyor'' dedi.

Öte yandan mağdur Rümeysa Pırıldar, kuaförden şikayetçi olmaya hazırlandığını söyledi.

banner2
Yorumlar (0)