Tuvalete giremediler... Kurşun yağdırdılar!

İstanbul Şişli'de gece saatlerinde bir eğlenceden dönen üç genç, tuvaletlerini kullandırılmayan kafeye kurşun yağdırdı. Mekanı savaş alanına çeviren saldırganlar işletme sahibini vurarak olay yerinden uzaklaştı. Asayiş büro ekiplerince yerleri kısa sürede tespit edilen üç saldırgan kıskıvrak yakalandı.

ÖZEL HABER 31.05.2022, 16:50 01.06.2022, 00:42
Tuvalete giremediler... Kurşun yağdırdılar!

Ekran Haber'den Başak Bilgin'in Haberine göre, İddiaya göre üç genç, Şişli'de eğlendikten sonra Cumhuriyet Caddesi'ndeki bir kafenin lavabosunu kullanmak istedi ama mekan sahibi tuvalete girmelerine izin vermedi. 

ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ!

Alkollü olduğu iddia edilen gençler tartışıp, hakaretler yağdırdı. Olayın ardından mekanı terk eden üç genç, bir süre sonra olay yerine motosikletle geldi. Iddiaya göre motosikletin arkasındaki saldırgan silahını çıkardı ve kafeye doğru rastgele ateş açtı. 

İŞLETME SAHİBİ VURULDU!

Müşteriler silah sesini duyar duymaz masaların altına sığındı. Dışarıdaki bir genç de kaldırıma uzandı. Onlar kurtuldu ama kurşunlardan biri işletme sahibinin ayağına isabet etti. Neye uğradığını şaşıran işletme sahibinin yardımına çevredekiler koştu.

GENİŞ ÇAPLI SORUŞTURMA!

Şişli Asayiş Büro Amirliği Ekipleri olayla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Güvenlik kamera görüntülerini inncelenmesinin ardından, saldırganlar kısa sürede belirlendi ve silahlarıyla birlikte gözaltına alındı.

banner2
Yorumlar (0)
26
parçalı az bulutlu