Vicdansız sürücü: Çarptığı küçük çocuğu yol ortasında bırakarak kaçtı!

İstanbul Kağıthane’de karşıdan karşıya geçmek isteyen küçük çocuk, yoldan hızla geçen bir otomobilin altında kaldı. Araç sürücüsü yardım etmek yerine olay yerinden kaçarken yaralı olarak hastaneye kaldırılan talihsiz çocuk, haftalarca yatağa mahkum kaldı. Duruma isyan eden anne ise olay sonrası kaçan ve yakalanamayan sürücünün yakalanması için yetkililere çağrıda bulundu.

Özel Haber 22.10.2022, 16:35
Vicdansız sürücü: Çarptığı küçük çocuğu yol ortasında bırakarak kaçtı!

İstanbul Kağıthane’de partka oyun oynayan 11 yaşındaki Buğra Demir, karşıdan karşıya geçmek isterken otomobilin altında kaldı. Vicdansız sürücü talihsiz çocuğu olay yerinde bırakarak kaçarken bir operasyon geçiren küçük çocuk bir süre yatağa bağlı kaldı.

VİCDANSIZ SÜRÜCÜ ÇOCUĞU EZDİ!

Karşıdan karşıya geçmeye çalışırken hızla gelen otomobil sürücüsü Demir'e dehşeti yaşattı. Olayın ardından hastaneye kaldırılan çocuğa ilk müdahale yapıldı.  Haftalardır yatağa mahkum olan ve bir ameliyat geçiren küçük çocuk ise yaşadığı bu duruma isyan etti. 

HAFTALARDIR OKULA GİDEMİYOR

Buğra Demir ''Dün deneme sınavım vardı mesela ona giremedim, çok üzüldüm. Bu benim kariyerimi etkileyecek. Adam durabilirdi ya da bana yardım edebilirdi. 20-30 ile gitmiyordu, hızlıydı'' dedi.

ACIMASIZ SÜRÜCÜ KAYIP!

Haberi alır almaz olay yerine koşan acılı aile ise ''Şu anda bile arayıp soran yok. Ayağında birden fazla kırık var ve yaklaşık 1 aydır Kaan okula gidemiyor. Yakalansın neyse cezası çeksin'' dedi.

Vicdansız sürücüden şikayetçi olan Demir ailesi kısa sürede şüphelinin yakalanmasını istiyor.

banner2
Yorumlar (0)