'Yağ' hırsızına market çalışanından suçüstü!

İstanbul Esenyurt'ta bir marketin içerisinden 5 kiloluk 4 adet yağ tenekesi çalan bir kişi, suçüstü enselendi. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde hırsızın, market çalışanının fark etmesi üzerine bir süre koştuktan sonra elindeki yağları bırakarak kaçtığı görüldü. Ekran Haber özel...

ÖZEL HABER 12.11.2022, 15:57
'Yağ' hırsızına market çalışanından suçüstü!

İstanbul'da bir hırsız suç ortağı arkadaşıyla birlikte Esenyurt'ta bulunan marketin önüne geldi. Şüphelilerden biri marketin içine girerek direkt yağların olduğu bölüme yöneldi.

YAĞ ÇALARKEN MARKET GÖREVLİSİ ENSESİNDEN YAKALADI

İddiaya göre şüpheli iki yağ tenekesini sağ eline, iki yağ tenekesini ise sol eline aldı. Kasaya gider gibi yaparak hedef şaşırtan hırsız, suç ortağına işaret ederek onu marketin içerisine çağırdı. Tam esnada durumu fark eden dikkatli market çalışanı hırsızın arkasından koşmaya başladı.Yakalanacağını anlayan hırsız ise kısa süreli kovalamacanın ardından 20 kiloluk yağ tenekesini bırakarak olay yerinden kaçtı.

Yaşadığı korku dolu anları anlatan market çalışanı, '' Birisi dış kapıdan çıkıyordu. Elinde dört tane yağ tağ tenekesi vardı. Hırsız var diye bağırdım ama kimse dönüp bakmadı. Önüme geçmeye çalıştı, ben de bağırınca tenekeleri yere bıraktı'' dedi. Öte yandan market sahibinin yağ tenekesi hırsızından şikayetçi olmadığı öğrenildi.

banner2
Yorumlar (0)