YILDIZ VE KOÇ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ'NDE POLİS MEMURLARINDAN UNUTULMAZ ŞAKA!

Mardin'in tanınan ailelerinden Yıldız ailesinin oğlu iş insani Orhan Yıldız, Koç ailesinin kızı Darya Koç ile dünyaevine girdi. Polis memurlarının unutulmaz şakasına sahne olan nikah töreni, çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

ÖZEL HABER 13.06.2022, 20:22 14.06.2022, 14:48
YILDIZ VE KOÇ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ'NDE POLİS MEMURLARINDAN UNUTULMAZ ŞAKA!

Mardin’in tanınan saygın ailelerinden Yıldız ailesinin oğlu iş insanı Orhan Yıldız ile Koç ailesinin kızı Darya Koç, düzenlenen nikah töreniyle dünyaevine girdi.

NİKAH TÖRENİNE İLGİ BÜYÜK OLDU!

Arnavutköy Belediyesi Nikah Sarayın'da gerçekleşen nikah törenine ilgi büyük oldu. Her iki ailenin dostlarının da katıldığı törene, siyaset, iş, sanat, medya ve spor dünyasından davetlilerin de bulunduğu çok sayıda kişi katıldı.

Çiftin nikah şahitliğini ise;  Yargıtay Üyesi Ömer Faruk Aydıner, Türkiye Büyük Millet Meclis Üyesi Ömer Faruk Öz ve iş insanı Metin Güneş yaptı.

NİKAHTA POLİS MEMURLARINDAN UNUTULMAZ ŞAKA!

Nikah cüzdanının verilmesinin ardından iki polis memuru nikah salonuna gelerek, önce damada ardından da geline kelepçe taktı. Polis memurlarını karşısında gören gelin Darya Koç büyük şaşkınlık yaşarken, davetlilerin yüzünde tebessüm oluştu.

DÜĞÜN 13 TEMMUZ'DA!

13 Temmuz'da Mardin'de gerçekleşecek olan düğün, her iki aile dostlarının katılımıyla gerçekleşecek.

banner2
Yorumlar (0)
26
parçalı az bulutlu