Zumbayla kurtlarını döktüler... Beto Perez Türkiye'de

Dansla fitnessı buluşturan zumbanın mucidi Alberto Beto Perez, İstanbul'da zumba severlerle bir araya geldi. Ortaya kıpır kıpır görüntüler çıkarken zumbayı kazara keşfettiğini anlatan Perez, samimi açıklamalarda bulundu. Ekran Haber özel...

Özel Haber 21.11.2022, 12:24 21.11.2022, 13:06
Zumbayla kurtlarını döktüler... Beto Perez Türkiye'de

Dünyaca ünlü şarkıcılara fitness dansı olan "zumba"yı öğreten dansçı ve koreograf Alberto Beto Perez, İstanbul'a geldi. Shakira, Rihanna, Ricky Martin, Daddy Yankee, Don Omar gibi ünlü şarkıcılara zumba öğreten Beto Perez'in programı Ataşehir'deki GD Akademia Spor Tesisi'nde saat 19.00'da başladı.İstanbul renkli görüntülere sahne olurken, zumbanın mucidi Beto Perez sevenlerine kurtlarını döktürdü.

Öte yandan Zumba, 1990'larda dansçı ve koreograf Alberto Beto Perez tarafından Kolombiya'da ortaya çıkarılan, Latin esintili bir dans ve fitness programı olarak biliniyor.

Zumba: How a missing tape launched a global craze - BBC News

HERKEZ ONA O TÜRK YEMEKLERİNE HAYRAN!

Türk yemeklerine hayran olduğunu söyleyen Perez ''Türk yemeklerine bayılıyorum, 3 gün lezzetlerinizden yiyeceğim için çok mutluyum'' dedi. Bu serüvene nasıl giriş yaptığınıda anlatan zumbanın mucidi ''Bir gün müzik kasedimi unuttum. Yanımda olan Latin müziğiniprovada çaldım ve insanlar çok sevdi. Bu şekilde keşfetmiş olduk. Tarkan'a hayranım ve eğlenceyi de onun şarkısıyla bitiriyorum'' ifadelerini kullandı.

Etkinliğe gelen katılımcılar ise ''Türkiye'ye geldiği için çok mutluyum, çok gururluyum. Ben onun için Ankara'dan geldim, geldiğime de değdi. Harika, herkese tavsiye ediyorum'' dedi.

banner2
Yorumlar (0)