Dilan Polat'ı kopyaladığı söylenen sosyal medya fenomeni Özlem Öz, yaşadığı lüks hayatıyla şu sıralar internetin en çok konuşulan ismi. Çiftin sosyal medya hesaplarında sergiledikleri yaşamları Avukat Feyza Altun'un da dikkatini çekti. Bunun üzerine Özlem Öz Tayyar Öz kimdir? Özlem Öz ne iş yapıyor? Tayyar Öz ne doktoru? Özlem Öz'ün "Altınlarm sahte" olayı nedir? gibi sorular merak edilmeye başlandı. 

ÖZLEM ÖZ KİMDİR MESLEĞİ NEDİR?

Özlem Lina Öz, 17 Kasım 1988 doğumlu. Eğitimini Marmara Üniversitesi Hemşirelik Bölümü'yle tamamlayan Özlem Öz, daha sonra Op. Dr. Tayyar T. Öz ile evlendi. Üç kız çocukları olan Özlem Lina Öz, şu anda 4. bebeğine hamile.

ozlem-oz-ve-tayyar-oz

TAYYAR ÖZ KİMDİR NE DOKTORU?

Tayyar Taylan Öz 1987 yılında Kahramanmaraş Süleymanlı Kışla köyünde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş'ın köyünde tamamlayan Öz, Lise eğitimini ise Kahramanmaraş İbrahim Çalık Lisesinde bitirdi. Üniversiteye dereceye girerek İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini kazandı. TUS sınavında İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji bölümünü kazandı. 5 yıl sonra Ortopedi ve travmatoloji uzmanı unvanını aldı. Şu anda Ortopedi ve Bütünsel Tıp, Kök hücre-Prp-Ozon-Nöral terapi-Akupuntur-Hacamat-Sülük gibi tedaviler uyguluyor.

ozlem-oz-altin

ALTINLARIM SAHTE OLAYI NEDİR?

Avukat Feyza Altun tarafından paylaşılan bir gönderide, Özlem Öz'e bir tepsi dolusu altın alınmıştı, eşi Tayyat Öz'den bir ton altın hediye aldığını söyleyen Öz, bu paylaşımla gündem oldu. Sosyal medyada dikkat çeken altın paylaşımı sonrası yeni bir gönderi yayınlayarak altınların sahte olduğunu söyledi. Kullanıcılar, "yeni sosyal medya akımı; fakirlik" yorumunda bulundu.