İstanbul’da 7 gün önce çıkan kavgada katledilen Canan Çimen’in ailesi yaşadıkları acıyı anlattı.

PARK YÜZÜNDEN ÖLDÜRDÜLER

Korkunç olay Bağcılar’da komşu iki şirket çalışanlar arasında yaşandı. Park meselesi yüzünden çalışanlar arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Tansiyon düşmek yerine daha da yükselince karşı taraftaki 6 kişiden biri silaha sarılarak Canan Çimen’i göğsünden vurdu. Vurulunca yüzüstü yere yığılan Çimen, hayatını kaybetti.

“CAN ÇEKİŞEN KARDEŞİMİ TEKMELİYORLAR”

Üç çocuk babası olan kardeşini toprağa veren Kenan Çimen, korkunç olaya ilişkin yaptığı açıklamada “Kardeşim önden giriyor diğer taraflar diyor ki sen niye önde girdin? Kardeşim diyor ki ‘benden sonra siz gelin’ ondan sonra tartışma başlıyor.” dedi. Suriye uyruklu bir kişinin kardeşinin kafasına kabzayla vurduğunu belirten Kenan Çimen, vurulduktan sonra yere düşen kardeşinin can çekişirken tekmelendiğini söyledi.

EVLİLİK YIL DÖNÜMÜNDE ÖLDÜRÜLDÜ

Korkunç günde eşiyle birlikte 17. evlilik yıldönümünü kutlayacaklarını belirten Canan Çimen’in eşi Gülcan Çimen’in “Evlilik yıl dönümü olarak kocamın cenazesini kucakladım. Eşimin cenazesine sarıldım ben. Neden benim eşimi katlettiler? Eşimin kanı yerde kalmasın. Sadece eşim yerinde rahat uyusun” sözleri yürekleri dağladı.

CANİLER TUTUKLANDI

Park yüzünden 3 çocuk babasını öldürüp geride gözü yaşlı bir aile bırakan caniler, saldırgan da dahil kavgaya karışanlar tutuklanarak cezaevine gönderildi.