Küçükçekmece Gültepe Mahallesi'ndeki 6 katlı bir binanın 5’nci katından 4 yaşında bir çocuk düştü. Edinilen bilgiye göre, 4 yaşındaki İ.D. açık olan pencereye çıktı. Dengesini kaybeden çocuk, önce çamaşır iplerinin üstüne ardından betona düştü. Gürültüyle sokağa çıkan bir esnaf, çocuğun yere düştüğünü fark etti.

Esnaf Kopan Gürültüyü Duyunca Sokağa Fırladı! 4 Yaşındaki Çocuğun Hali Görenlerin Içini Sızlattı 6Mart2024 2

BÖLGEYE EKİPLER SEVK EDİLDİ 
Haber verilmesi üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından ağır yaralanan İ.D.'yi özel bir hastaneye kaldırdı. Burada tedavisine devam edilen 4 yaşındaki İ.D.’nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri, çocuğun annesini karakola götürdü. Küçükçekmece Çocuk Büro Amirliğinde ifadesi alınan anne, serbest bırakıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Esnaf Kopan Gürültüyü Duyunca Sokağa Fırladı! 4 Yaşındaki Çocuğun Hali Görenlerin Içini Sızlattı 6Mart2024 3

"BÜYÜK BİR GÜRÜLTÜ KOPTU"

Olayla ilgili konuşan Yavuz Avcı isimli esnaf, "Sabah iş başı yapmıştık. Bir ses geldi, büyük bir gürültü koptu. Baktım çocuk düşmüş, yatıyor. Hemen ambulansı aradık. Sağlık ekipleri müdahale etti. Çocuk nefes alıyordu, hayati tehlikesi var mı yok mu bilmiyorum. Ama aldılar götürdüler" dedi.

Editör: Yağmur Güzel