Show TV'de çarşamba akşamları yayınlanan Sandık Kokusu dizisinin 18. bölümü yayınlandı. Sandık Kokusu'nda Atilla boşanmak için adım atıyor. Karsu ile araları eskisi gibi gergin değil. Hasan ise kebapçı dükkanı açıyor. Atilla bu karar karşısında şaşırıyor. Sandık Kokusu 18. bölümde neler oldu? Sandık Kokusu 18. bölüm özeti.

SANDIK KOKUSU 18. BÖLÜM ÖZETİ

Atilla, Lale’ye boşanma işlemlerine başlayacağını söyler. Lale pek istekli olmasa da kabul etmiş gibi görünür. Bakalım sonrasında neler yapacaktır?

Sandik Kokusu Atilla

Hasan, Atilla’nın geri adım atmayacağını anlayınca Mert ile konuşmaya gider. Yıllar sonra babasını karşısında gören Mert çok şaşırır. Ancak korkmak yerine yılların hesabını sorar. Hasan ile Filiz, pikniğe gittiklerinde kendilerini bir anda Urfalılar eyleminde bulurlar ve izleyenleri güldürürler.

Sandik Kokusu Hasan Filiz

Irmak, Adnan uyur uyumaz bilgisayarını kurcalamaya başlar. İstediğini almıştır ancak bulduklarıyla ne yapacağına karar veremez.
Mafya işlerinden tamamen elini çeken Atilla, kitapçının yanında kafe açar. Bu duruma sinir olan Karsu ile aralarında tatlı çekişmeler başlar. O sırada bir dükkanın daha açılışı için hazırlık yapılıyordur. Acaba yeni komşu kim olacaktır?

Editör: Halide Tonga