Show Tv ekranlarında çarşamba akşamları seyirci ile bulaşacak olan Sandık Kokusu dizisinin karakterleri dikkat çekiyor. Güçlü bir kadının hikayesinden yola çıkan dizide Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili gibi güçlü isimler kadroda yer alıyor. Peki Sandık Kokusu dizisi hangi kanalda? Sandık Kokusu dizisi saat kaçta? Sandık Kokusu dizisi ilk bölüm yayınlandı mı? Sandık Kokusu dizisi oyuncuları kim? Sandık Kokusu dizisi ile ilgili ayrıntılar haberimizde...

SANDIK KOKUSU DİZİSİ BAŞROLLERİ

Sandık Kokusu dizisinin ilk bölümü için geri sayım sürerken gözler kadro ve karakterlere çevrildi. Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili gibi sevilen isimlerin başrolde yer aldığı dizi çarşamba günleri yayınlanacak. Kadroda ayrıca Kayhan Açıkgöz, Seda Türkmen, Ergun Kuyucu, Şahin Sancak ve Levent Can yer alıyor. 

SANDIK KOKUSU KONUSU

Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün kaleme aldığı, kreatif danışmanlığını Zeynep Günay'ın yaptığı, yönetmen koltuğunda ise Nezaket Coşkun'un oturduğu “Sandık Kokusu, üç çocuk annesi Karsu'nun yaşadığı büyük bir travma sonrası Adana'dan İstanbul'a gelişi ve hayata yeniden tutunma hikayesini etkileyici bir anlatımla ekrana taşıyacak.

GÜÇLÜ BİR KADININ AYAKTA DURMA MÜCADELESİ

Sandık Kokusu güçlü bir kadının ayakta kalma mücadelesini, aile olabilmenin, geçmişten gelen yüklere rağmen özgürleşebilmenin zorlu yolculuğunu derinlikli karakterleriyle izleyici ile buluşturacak.

Editör: Halide Tonga