Ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, takipçilerinin karşısına dini paylaşımı ile çıktı. Kur'an-ı Kerim'in bir sayfasını paylaşan Subaşı daha sonra, "ben bir Müslümanım ve Allah'ın yazdığı her şeye, peygamberlerin bütün sözlerine gerçekten inanıyorum" dedi. 

Bir dönem ünlü medya patronu Acun Ilıcalı ile yasak aşk yaşayan ve bu aşktan Melisa adında bir kız çocuğu dünyaya getiren Şeyma Subaşı, daha sonrasında Acun Ilıcalı ile evlenmişti. Evlilikleri yürütemeyen çift kısa bir süre sonra boşanma kararı almıştı. Acun'dan boşandıktan sonra hayatına farklı isimlerle devam eden Subaşı, son olarak Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile evlenmişti. Bu evlilikte de yüzü gülmeyen Subaşı, geçtiğimiz aylarda sessiz sakin bir şekilde evliliğini sonlandırmıştı. 

seyma-kuran-okuyor

ŞEYMA SUBAŞI KUR'AN OKUDUĞU ANLARI PAYLAŞTI

Daha önce de namaz kıldığını ve Kur'an okuduğunu söyleyen Şeyma Subaşı, şimdi de Kur'an bir sayfasını paylaştı. Ardından "Ben bir Müslümanım ve Allah'ın yazdığı her şeye, peygamberlerin bütün sözlerine gerçekten inanıyorum. Her şeyin Kur'an'da anlatıldığı aşikar ve bu bende tarifsiz bir huzur ve adalet duygusu, iyiliğe inanma, iyi olma motivasyonu getiriyor. Kur'an'da Allah'ın ilahi hikmeti parıldar, bizi doğruluk ve anlayış yoluna yönlendirir. Bu duygu gerçekten kelimelerin ötesinde beni alçakgönüllü kılan derin bir bağ. 

Belki çok bilgili bir insan gibi görünmüyorum ama bu manevi yolculuk kişisel gelişim ve sarsılmaz inançla dolu bir yolculuk. Bu yüzden umarım yakınımdaki herkes benim hissettiklerimi anlayabilir, hissedebilir ve üzerinde düşünebilir. Bu çok derin bir sevgidir ve bu sevgilinin temelinde her şeyin yaratıcısı olan Allah vardır."  açıklamasında bulundu.