Fenomenler soruşturmasında flaş bir gelişme yaşandı. "Dilan Polat'ı sektöre ben soktum" diyen Neslim Güngen ile kocası İnanç Güngen gözaltına alındı. Neslim Güngen'in gözaltına alındığı sırada gülümsemesi dikkatlerden kaçmadı.

ÇEŞİTLİ SUÇLARLA SUÇLANIYOR

Örgüt kurma, kara para aklama, resmi belgede sahtecilik suçlarına suçlarına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen ile eşi İnanç Güngen, gözaltına alındı. Şüpheliler ifadeleri alınmak üzere İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Neslim Gungen Gözaltı

GÜLÜŞÜ DİKKAT ÇEKTİ

Sabah saatlerinde gözaltına alınan Neslim Güngen'in gülümsediği anlar dikkatlerden kaçmadı. Güngen'in gülüşü akıllara Engin Polat'ın da güldüğü anı getirdi. 

MASAK'IN RADARINA TAKILDI

İstanbul Emniyeti Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında çok sayıda kişiyi yakın takibe aldı. MASAK raporları, fenomenlerin banka hesap hareketleri, bağlantılı oldukları kişi ya da kişiler geniş çaplı olarak incelendi. Çalışmalar sonucunda bu sabah saatlerinde, sosyal medya hesabından sık sık lüks tüketim yaptığı anlara ait görüntüler paylaşan güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen ile eşi İnanç Güngen'e yönelik operasyon düzenlendi.

Editör: Ceyda Bıyıklıoğlu