Sosyal medya fenomeni Şulemsi olarak tanınan Şule Kayatürk'ün serveti, son günlerde gündemden düşmüyor. Kayatürk'ün, 26 yaşında 16 villa, 28 daire, 1 helikopter, 173 iş yeri ve 1 yata sahip olduğu iddia edildi. Kayatürk'ün bu serveti nasıl elde ettiği ise bilinmiyor. Kayatürk, lüks yaşamını sosyal medya hesaplarında paylaşıyor. Bu paylaşımlar, Kayatürk'ün servetinin kaynağına dair çeşitli iddiaları da beraberinde getirdi.

BU PARANIN KAYNAĞI NE?

Kayatürk'ün servetinin kaynağına ilişkin çeşitli iddialar bulunuyor. Bu iddialar arasında, Kayatürk'ün ailesi tarafından varlıklı bir aileye mensup olduğu, Kayatürk'ün bir iş insanı olduğu ve Kayatürk'ün sosyal medya üzerinden reklam yaparak para kazandığı yer alıyor. Kayatürk'ün ailesi tarafından varlıklı bir aileye mensup olduğu iddiası, Kayatürk'ün sosyal medya paylaşımlarında kullandığı lüks araçlar ve evler ile destekleniyor. Ancak, Kayatürk'ün ailesi hakkında herhangi bir resmi bilgi bulunmuyor.

sule-eski-hali

ESKİ HALLERİ GÜNDEM OLDU

26 yaşındaki Şule Kayatürk’ün eski halini görenler "Estetik ne kadar çok gelişmiş", "Asla tanıyamadım", "Pes! Bu nasıl değişim", "Uygulamadan fotoğraf paylaşıyorlar, inanmayın" yorumlarında bulundu.