Ahmet Ağaoğlu'ndan sürpriz karar! Resmen bıraktı...

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği toplantısı sonrası flaş açıklamalarda bulundu. 8 Temmuz'da Kulüpler Birliği Başkanlığı'na seçilen Ahmet Ağaoğlu, görevi bırakacağını resmen duyurdu.

SPOR 04.06.2022, 08:08
Ahmet Ağaoğlu'ndan sürpriz karar! Resmen bıraktı...

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği toplantısı sonrasında çarpıcı açıklamalar yaptı. Aynı zamanda Kulüpler Birliği Başkanlığı'nı yürüten Ağaoğlu, sürpriz kararı duyurdu.

AĞAOĞLU BIRAKACAK

Kulüpler Birliği başkanlığı görevini 21 Haziran'da yeni başkana devredeceğini söyleyen Ağaoğlu, "10 ay gibi bir süre oldu. Durum bana kalamaz. Süper Lig AŞ'yi kurmak için bu görevi kabul edebileceğimi söylemiştim, bugün itibarıyla da tüzük gereği görev sürem sona erdi. Bu görevi benden çok çok daha iyi yapacak başkanlarımız var. 21 Haziran'dan itibaren Kulüpler Birliği'ndeki görevimi yeni başkana devredeceğim" ifadelerini kullandı.

ALİ KOÇ ADAY OLDU

Kulüpler Birliği'nin yeni başkanının kim olacağı merak edilirken, daha önce katıldığı bir televizyon programında aday olmayı düşündüğünü söyleyen Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç bugün aday oldu.

banner2
Yorumlar (0)
29
açık