Tokat'ta resmi olmayan sonuçlara göre efsane Vali Recep Yazıcıoğlu'nun oğlu Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, MHP'den belediye başkanı oldu. Vatandaşlara hitap eden Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, "Rahmetli babam şu arkamızda vilayet binasında hizmet etme şansı buldu. Şimdi bana da tam karşısında Tokat Belediyesi'nde hizmet etme şansı verdi. Size çok teşekkür ediyorum" dedi.

Tokat Mehmet Kemal Yazicioglu 01042024 Iha (2)

BİR İLK YAŞANDI: MEHMET KEMAL YAZICIOĞLU BELEDİYE BAŞKANI

Tokat'ta bir ilk yaşanarak, resmi olmayan sonuçlara göre efsane Vali Recep Yazıcıoğlu'nun oğlu Mehmet Kemal Yazıcıoğlu MHP'den belediye başkanı oldu. Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan vatandaşlar sevinç gösterisinde bulundu.

Tokat Mehmet Kemal Yazicioglu 01042024 Iha (3)

"HİZMETE DEVAM ETME ŞANSI BULDUK"

Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, "Kıymetli eşimle o kadar mutluyum ki, teşekkür ediyoruz. Babama arkamda görmüş olduğunuz hükümet binasında valilik nasip oldu. Şu arkamızda vilayet binasında hizmet etme şansı buldu. Şimdi bana da tam karşısında Tokat Belediyesi'nde hizmet etme şansı verdi. Size çok teşekkür ediyorum kıymetli hemşehrilerim" diyerek duygularını dile getirdi.

Tokat Mehmet Kemal Yazicioglu 01042024 Iha (4)

"BU FARKI GÖRECEKSİNİZ"

Yazıcıoğlu, "İyi ki varsınız. Allah razı olsun. Sizlerle beraber çok güzel hizmetler edeceğiz. Bu farkı göreceksiniz. Tokat'ı kucaklayacağımızı göreceksiniz. Ben sizin bir kardeşinizim. Kapım sonuna kadar açık. Gönül rahatlığıyla gelin meramınızı anlatın. Ben de sizi dinleyip var gücümle çalışacağım" şeklinde konuştu.

Tokat Mehmet Kemal Yazicioglu 01042024 Iha (5)

"TOKAT'IN ALTIN YILLARI İÇİN ÇALIŞACAĞIM"

Tokat'ın geleceği için önemli adımlar atacaklarını belirten Yazıcıoğlu, "Tokat'a bir bahar iklimi geldi. Tokat'a bir uyum iklimi geldi. Tokat'a bir kucaklaşma iklimi geldi. Tokat Türkiye'ye örnek olacak, buna inanın. Türkiye'nin ve Tokat'ın buna çok ihtiyacı var. Sizleri çok seviyorum. İnşallah dediğim gibi Tokat'ta belediyenin kapıları sökülecek ve Tokat'ta tarih yazmaya devam edeceğiz" dedi.

Recep Yazicioglu 01042024

"İŞSİZ KALMAYAN ANNELERİN GÖZYAŞI DÖKMEDİĞİ BİR TOKAT İÇİN"

Yazıcıoğlu, "Sizi güvenli ve sağlıklı yerlerde oturtturmak için Tokat'ı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için işsiz kalmayan annelerin gözyaşı dökmediği, işsiz kalmamış gençler için çaba sarf edip var gücümüzle çalışacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Tokat'ın altın yılları için var gücümüzle çalışacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Size çok teşekkür ediyorum" şeklinde sözlerini tamamladı.

Recep Yazicioglu 01042024 1

Editör: Mevlüt Peker