Survivor All Star'ın bir önceki bölümünde Nagihan Karadere ve Sahra Işık'ın kavgası gündeme bomba gibi düştü. Nagihan ve Sahra arasında ne oldu? Tartışma neden çıktı? Kavganın sebebi oldukça merak ediiliyor. Survivor All Star'da oyun alanında başlayan Nagihan ve Sahra'nın tartışması büyüyünce görüntüler ekrana verilmedi.

Sahra Nagihhan Kavga 1

Acun Ilıcalı konseyde oldukça sert bir ifadeyle açıklama yaptı. Konseyde ise Sahra Işık'ın yer almadığı gözlerden kaçmadı. Peki, Sahra Işık diskalifiye mi edildi? Nagihan Karadere ve Sahra Işık arasında ne oldu?

NAGİHAN VE SAHRA KAVGASINA ACUN ILICALI TEPKİSİ

Sahra ve Nagihan'ın tartışması Survivor'ın ve izleyicilerin gündemine bomba gibi düştü. Oyun alanında başlayan kavga giderek büyüdü ve ‘özel hayat’ konuları devreye girdi.

Sahra Nagihhan Kavga 2

Acun Ilıcalı ise oyun alanında Nagihan ve Sahra arasında ciddi bir gerilim yaşandığını ve yaşananları ekrana vermediklerini açıkladı. Özel hayat yüzünden birbirlerine sert ifadeler kullanan Nagihan ve Sahra kavga etti. Sahra oyunu terk etti. Acun Ilıcalı ise konseyde sert ifadeler kullandı.

Sahra Nagihhan Kavga 4

Survivor konseyinde söz konusu kavgaya ilişkin açıklama yapan Acun Ilıcalı, "Maalesef oyun alanında istemediğmiz şeyler yaşandı. Konu Nagihan ve Sahra arasındaydı. Özel hayat konusunda çok ciddi sözler olduğunda biz bu görüntüleri yayımlamak istemedik. Prodüksiyon olarak çok üzüldük" ifadelerinde yer verirken, Nagihan Karadere ise kendini şu sözlerle savundu: "Acun Bey siz sadece burada olanları duydunuz.

Sahra Nagihhan Kavga 7

Dışarıda olanların hiçbirini bilmiyorsunuz. Biz hiçbir zaman özel hayatımızı buraya taşımadık. Sahra ile benim geçmişte yaşadığımız olaylar vardı. Ta ki ben en son erkeklerin dokunulmazlık oyununda, bana bir yakıştırmada bulundu. Ertesi gün gittim ve sordum. Söylediğini duydum. O kapıyı araladı. Kendileri yapınca çok normal biz karşılık verince mi anormal oluyoruz? Benim kırmızı çizgimdi, ben buraya yarışmaya geldim.

Sahra Nagihhan Kavga 58Webp

Ama bu arkadaş hiç ne laftan anlıyor ne sözden anlıyor. Ben yapmam gerekeni yapmak zorunda kaldım. Benim özel hayatımı neden buraya getiriyorlar? Böyle olursa da Nagihan normal olamaz zaten. Ben durup dururken patlamadım. Ve her şeye de razıyım. Ben de kendimi kaybettim, ben de suçluyum. Ama ben durup dururken bu suçu işlemedim. İşlettirildim!".

Sahra Nagihhan Kavga 6

ACUN ILICALI: "SEN BİR SUSACAKSIN!"

Nagihan'ın savunmasına sinirlenen Ilıcalı, bu sözlerin yaşanan durumu asla meşrulaştıramayacağına dikkat çekerek "Şu anlattıkların benim gördüğüm olayların karşılığı olamaz. Senin yaşadığın sinir problemi, gerginlik, buhran saygı duyarım. Ama sen şunu mu istiyorsun; kötü sözü rahat söylemek mi istiyorsun? Bu konuda uzlaşma şansımız yok. Çirkin tavırları meşrulaştırmaya çalışıyorsun. Sen bir susacaksın beni dinleyeceksin. Hiçbir kimsenin kimseye hakaret etme şansı yok. Bunu kabul edemem" şeklinde konuştu.

Sahra Nagihhan Kavga 5

Konuşmasının devamında "Öncelikle benim amacım yarışmacılarımızın asla yarışmayı terk etmemeleri bizim de çıkarmamamız. Ama şöyle bir konu var bunları yaşayan mavi takım benim için çok değerli. Kırmızı takımın tamamı da benim için çok değerli. Bir yarışmacı benim için ne kadar değerli olursa olsun, bir başka yarışmacıya bu derece sayması doğru değil" diyen Ilıcalı, Nagihan'a iki ödülden men cezası verdi.

SAHRA DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

Sahra diskalifiye mi edildi? Nagihanla tartışmasının ardından konseyde gözler Sahrayı aradı. Nagihan'a iki ödülden men cezası verilen olaya ilişkin Acun Ilıcalı, "Sana söyleyeceklerimi kendi kafanda değerlendir, cinnet geçiren birini görmek istemiyorum ben" ifadelerini kullanırken, konseyde Sahra Işık'ın olmaması dikkatlerden kaçmadı. Ilıcalı, Sahra Işık hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Diskalifiye edilip edilmediği bilinmiyor.

Editör: Nurseli Fırat